174246

Pánske kolieskové korčule Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity

ID {{ productCode }}

Pánske kolieskové korčule - Priemer koliesok 100 mm, Tvrdosť koliesok 83A, Počet koliesok 3, Trieda ložísk ABEC 7, Farba čierna, Brzda áno, Systém zapínania šnúrky + pracka, Rám hliníkový

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 174246

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánske kolieskové korčule Powerslide  Swell Lite Black 100 Trinity

Pánske kolieskové korčule Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity

170.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Technológia Powerslide Dual Fit, Powerslide Trinity, HABS, Powerslide Powerknit Upper, Powerslide RCC, Powerslide 3D Casted, Powerslide Powerknit Upper
Typ produktu kolieskové korčule
Pohlavie muži
Priemer koliesok 100 mm
Tvrdosť koliesok 83A
Počet koliesok 3
Trieda ložísk ABEC 7
Farba čierna
Brzda áno
Systém zapínania šnúrky + pracka
Rám hliníkový
Kategórie korčúľ fitness inline
Vymeniteľný podvozok nie
Štýl jazdy športový, výkonnostný
Kvalita spracovania
90
Komfort topánky
90
Rýchlosť jazdy
90
Komfort zapínania
9
Celkové hodnotenie
90
Ovládateľnosť
90
Vhodnosť na športy inline korčuľovanie

Popis

Kolieskové korčule Powerslide Swell Lite Black 100 Trinity sú jedným z najnovších a najinovatívnejších prírastkov do obľúbenej kolekcie inline fitness korčúľ SWELL a teraz sú ľahšie as vyberateľnou vložkou. Tieto vysoko výkonné fitness korčule sú určené pre skúsenejších a náročnejších korčuliarov.

Skvelý výkon a funkcie

POWERSLIDE zefektívnil výrobný proces, aby boli korčule dostupnejšie, a pritom stále ponúkali výkon a funkcie, ktoré by ste očakávali od inline korčulí SWELL. SWELL LITE Black 100 majú anatomicky tvarovanú plastovú škrupinu vystuženú sklenými vláknami, ktorá je ľahká a pevná, takže poskytuje stabilnú základňu pre vysoko výkonné fitness korčule. Horná časť topánky je vyrobená z materiálu Powerknit, ktorá v kombinácii s novou ľahkou vložkou MYFIT Monowrap poskytuje vynikajúce pohodlie a kontrolu.

Topánka je doplnená podpornou, výškovo nastaviteľnou manžetou. POWERSLIDE SWELL LITE Black 100 majú ľahký a pevný hliníkový liaty rám Elite 250 mm na rýchlych 3x100 mm/83A kolieskach SWELL as ložiskami WICKED ABEC 7, čo vám dáva rýchlu, obratnú a pohodlnú korčuľu, ktorá nešetrí na výkone.

Spolu s výškovo nastaviteľným brzdovým systémom (brzda HABS) pre extra bezpečnosť a extra vložkami do korčúľ MYFIT môžete ďalej prispôsobiť, ako vám korčule padne.

Veľkosti


EU4041424344454647
US7,5891010,5111213
UK6,57899,5101112
DÉLKA (mm)263270277283289295303310
ŠÍRKA (mm)92949698100102103105

Technológie (7)

Powerslide Dual Fit

Jedna topánka, dve veľkosti

Vďaka špeciálnej vložke Dual Fit korčule obsiahnu vždy dve veľkosti nôh. To sa hodí v prípade, že máte sklony k opuchom nôh pri väčších športových výkonoch.

Na detail technológie

Powerslide 3D Casted

Jedinečná technológia rámu

Korčule s rámom 3D Casted disponujú jedinečnou tuhosťou a perfektným prenosom sily. Vďaka nízko umiestnenému ťažisku a robustnej konštrukcii tak na svojich korčuliach dosiahnete ihneď vysokú rýchlosť pri zachovaní bezchybnej ovládateľnosti. S korčuľami tejto technológie jazdia špičkoví pretekári, iste teda nadchnú aj vás.

Na detail technológie

Powerslide Powerknit Upper

Ako druhá koža

Špeciálny materiál Powerknit vám poskytuje priedušnosť i pri náročnom športovom výkone. Zároveň je veľmi ľahký a prispôsobí sa vašej nohe ako druhá koža. Všetko pre maximálne pohodlie a istotu pri jazde.

Na detail technológie

Powerslide Powerknit Upper

Ako druhá koža

Špeciálny materiál Powerknit vám poskytuje priedušnosť i pri náročnom športovom výkone. Zároveň je veľmi ľahký a prispôsobí sa vašej nohe ako druhá koža. Všetko pre maximálne pohodlie a istotu pri jazde.

Na detail technológie

Powerslide RCC

Individuálne nastavenie

Premyslená technológia RCC ponúka možnosť individuálne si nastaviť upevnenie korčule okolo členka. Vďaka špeciálnym vahadlám nastavíte ľavú i pravú stranu manžety okolo členka osve, smerom nahor i nadol a korčule vám teda perfektne sadnú a postarajú sa o bezpečnú a istú jazdu.

Na detail technológie

Powerslide Trinity

Tak blízko pri zemi i s veľkými kolieskami

Aby vám viac chutila jazda s väčšími kolieskami, potrebujete sa cítiť bezpečne a mať kolieskové korčule pod kontrolou. Práve preto majú kolieskové korčule s technológiou Trinity skrátenú vzdialenosť od zeme k topánočke, čím dochádza ku zníženiu ťažiska. Výsledkom je stabilnejšia a kontrolovanejšia jazda.

Rám kolieskových korčúľ lepšie spolupracuje s vašou mysľou

Dôležitou zmenou je aj nové riešenie konštrukcie rámu, ktoré vychádza z hokejových korčúľ. Rozmiestnením a uspôsobením slotov vám kolieskové korčule umožnia lepšie prispôsobenie potrebám vašej jazdy. Kolieskové korčule sú potom stabilnejšie a lepšie reagujú na podnety, ktoré k nim vyšlete.

Zrátané, podčiarknuté - inovácia, kde sa pozriete

Trinity vám tak v súčte všetkých noviniek prináša kontrolovanú jazdu bez vibrácií s mimoriadne nízkym ťažiskom, aj keď si obujete korčule s veľkými kolieskami. Dočkáte sa tak výraznejšej akcelerácie a tiež sa vám bude perfektne skákať alebo slidovať.

Na detail technológie

HABS

Brzdite bez obáv

Výškovo nastaviteľný brzdový systém HABS (height adjustable brake system) ponúka veľa výhod oproti tradičnej brzde. Brzdná plocha má väčšiu kontaktnú plochu pre rýchlejšie a riadené brzdenie. Funkcia nastavenia výšky je ideálna pre nájdenie preferovanej osobnej polohy brzdy. Po opotrebení možno brzdový kolík opätovne znížiť na najlepší brzdný bod, ktorý bude vyhovovať práve Vám. HABS je zaručene jeden z najlepších a najúčinnejších brzdných systémov na trhu. Dá sa jednoducho pripevniť alebo vymeniť a je vyrobený z najlepších možných materiálov.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku