175881

Pánske kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO

ID {{ productCode }}

Pánske inline korčule K2 VO2 S 90 Pro sú ideálne pre pokročilých korčuliarov, ktorí očakávajú korčule vyrobené z kvalitných komponentov as krásnym dizajnom.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 175881

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 185.50 €
Pánske kolieskové korčule K2  VO2 S 90 PRO

Pánske kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO

329.95
185.50
Ušetríš 144.45 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 185.50 €

Parametre

Technológie K2 S Frame, K2 Speed Lacing, K2 Vortech Ventilation System, K2 VO2 Cuff, K2 SoftBoot
Farba čierno-oranžová
Pohlavie muži
Priemer koliesok 90 mm
Systém zapínania rýchloupínacia šnúrka, pracka
Tvrdosť koliesok 83A
Trieda ložísk ILQ 9
Rám VO2-S Frame
Kategórie korčúľ fitness inline
Štýl jazdy športový
Použité technológie K2 Speed Lacing
, K2 VO2 Cuff
, K2 S Frame
, K2 Vortech Ventilation System
, K2 SoftBoot
Počet koliesok 4
Brzda áno
Kvalita spracovania 100
Komfort topánky 100
Komfort zapínania Komfort zapínania - 10 z 10 10/10
Rýchlosť jazdy 100
Ovládateľnosť 100
Celkové hodnotenie 100

Popis

Tieto korčule sú vhodné pre pokročilejších korčuliarov. Vysokokvalitné kolieska 83A a ložiská ILQ 9 Classic Plus filtrujú nepríjemné nárazy na nerovnom povrchu. Zároveň ti tieto kolieska s priemerom 90 mm zaistia stabilitu, rýchlosť aj bezpečnosť pri jazde, to všetko vďaka oveľa lepšej ovládateľnosti.

Náhled videa

Cesta k lepšiemu zdravému životnému štýlu

Vďaka týmto kolieskovým korčuliam pre teba bude pohyb zábavou aj vďaka vysokému pohodliu. Korčule K2 VO2 S 90 Pre tie poskytnú podporu klenby chodidla a zaistia ti maximálny komfort. Vďaka zosilnenej konštrukcii na bokoch je noha pevnejšia a zabraňuje nepríjemnému vyvrtnutiu členku počas jazdy.

175881.webp


Inovatívna americká spoločnosť

k2 logo

Spoločnosť K2 bola pôvodne založená v roku 1962 v USA ako lyžiarska spoločnosť. V súčasnosti sa zameriava na viacero oblastí vrátane inline korčuľovania. K2 sa tiež zameriava na inovácie a neustále sa snaží svoje produkty vylepšovať, tak aby si mohol zažiť čo najlepšie zážitky. Ponúka široké spektrum korčúľ, a tak si vyberie korčule začiatočník aj pokročilý.


Technológie (5)

K2 S Frame

Velká rámová revolúcia

Jednostranný rám K2-S Frame z hliníkovej zliatiny je všestranný a predovšetkým je vďaka menšiemu podielu materiálu veľmi ľahký. Vďaka tomu môžete skvele manévrovať a výborná tuhosť nahráva tiež zvýšenej stabilite pri vysokých rýchlostiach. Prenos energie z nôh do korčúľ ešte lepšia vďaka nižšie položenému ťažisku.

S Frame

Na detail technológie

K2 Speed Lacing

Speed Lacing

Korčule sú vybavené rychlozapínacím systémom K2 Speed Lacing - zaviazanie korčúľ jedným zatiahnutím. Uťahovanie je jednoduché a rýchle. Šnúrky sú spojené a zakončené plastovým úchytom v tvare písmena T. Šnúrky vedú v jazyku cez uzamykací mechanizmus, kde sa po zatiahnutí šnúrka sama zaistí. Korčule sa rozvezujú jednoduchým stlačením zámky na šnúrkach. Rýchlozapínací systém K2 umožní rýchlo sa obuť i vyzuť z korčúľ.

Na detail technológie

K2 Vortech Ventilation System

Korčuľa je vybavená technológiou K2 Vortech Ventilation System, ktorá zabezpečuje dokonalú cirkuláciu vzduchu a ochladzovanie nohy. Vzduch je k nohe privádzaný viacerými spôsobmi a z viacerých strán. Špeciálne tvarovaná podrážka má 7 otvorov na prívod vzduchu a 7 otvorov výfukových. O transport vzduchu sa starajú dva vzduchové kanáliky, ktoré fungujú od špičky k päte. Tento design núti vzduch nasávať skrz otvory a kanály vzduchu ho rozvádzajú smerom k päte korčule. Vzduch vysáva vlhkosť z hornej výstelky, ochladzuje teplý vzduch a skrz odvetrávacie otvory prúdi von.

K2 Vortech Ventilation System

Na detail technológie

K2 VO2 Cuff

Rozumie si s rýchlikmi

Vrchná časť korčúľ VO2 dokonale pasuje s veľkými kolieskami pre rýchlu jazdu. Aby ste mohli ísť ešte rýchlejšie, potrebujete ľahkú konštrukciu a dokonalú podporu vysoko nad zemou. Všetko cuff VO2 spĺňa.

Na detail technológie

K2 SoftBoot

V roku 1994 spôsobila značka K2 revolúciu v in-linovom priemysle tým, že predstavila úplne prvé korčule s pohodlnou topánkou nesúcou označenie K2 Softboot. Táto patentovaná technológia K2 poskytuje korčuliarovi precíznosť a presnosť pevnej topánky, ale v novom a najmä omnoho pohodlnejšom a ľahšom prevedení mäkkej topánky. Vďaka tomu sa korčuľovanie okamžite a navždy zmenilo, tento šport sa stal zábavnejším a jednoduchším.

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Alternatívne (4)