189.99 EUR

Pánske kolieskové korčule K2 TRIO LT 100 M

Vynikajúce trojkolky na rýchlu a nespútanú jazdu. Veľké kolesá, hliníkový rám s UFS a vysokokvalitné ložiská zaručujú super jazdné vlastnosti!

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 95895

Pánske kolieskové korčule K2  TRIO LT 100 M

Pánske kolieskové korčule K2 TRIO LT 100 M

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Technológia K2 SoftBoot, K2 Speed Lacing, K2 Stability Plus Cuff
Pohlavie muži
Priemer koliesok 100 mm
Tvrdosť koliesok 83A
Počet koliesok 3
Trieda ložísk ILQ 7
Farba čierno-oranžová
Brzda áno
Systém zapínania šnúrky + pracka + pásik na suchý zips
Rám hliníkový
Kvalita spracovania
100
Komfort topánky
100
Komfort zapínania
9
Rýchlosť jazdy
100
Ovládateľnosť
90
Celkové hodnotenie
100
Štýl jazdy športový, výkonnostný

Popis

Kolieskové korčule K2 Trio 100 M sú špičkové korčule pre tých, pre ktorých je korčuľovanie skôr životným štýlom ako koníčkom. Skúsení korčuliari ocenia mimoriadne tvrdé 100 mm kolieska pre rýchlu a nespútanú jazdu. Pevný hliníkový rám poskytuje korčuliam vysokú manévrovateľnosť. Ďalšou veľkou výhodou rámu je, že má systém UFS, vďaka ktorému je možné na korčule pripevniť ďalšie doplnky UFS. Obuv má klasické šnurovanie a zapínanie na pracku, pričom oblasť päty a členku je vystužená.

Technológie (3)

K2 Speed Lacing

Speed Lacing

Korčule sú vybavené rychlozapínacím systémom K2 Speed Lacing - zaviazanie korčúľ jedným zatiahnutím. Uťahovanie je jednoduché a rýchle. Šnúrky sú spojené a zakončené plastovým úchytom v tvare písmena T. Šnúrky vedú v jazyku cez uzamykací mechanizmus, kde sa po zatiahnutí šnúrka sama zaistí. Korčule sa rozvezujú jednoduchým stlačením zámky na šnúrkach. Rýchlozapínací systém K2 umožní rýchlo sa obuť i vyzuť z korčúľ.

Na detail technológie

K2 Stability Plus Cuff

Nešnurujte sa do zvieracej kazajky, zvoľte ľahkosť a jednoduchosť

Systém zapínania nijak nevybočuje zo štandardov zažitých pre rekreačné a fitness inline korčule. Stability Plus Cuff podporí vaše nohy presne v miestach, kde si žiadajú najviac stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jazdou. Pretože nejde o žiadny zložitý systém z ocele, sú celé korčule o to ľahšie. Tým pádom sú aj všestrannejšie a neprekážajú deťom ani ženám.

Na detail technológie

K2 SoftBoot

V roku 1994 spôsobila značka K2 revolúciu v in-linovom priemysle tým, že predstavila úplne prvé korčule s pohodlnou topánkou nesúcou označenie K2 Softboot. Táto patentovaná technológia K2 poskytuje korčuliarovi precíznosť a presnosť pevnej topánky, ale v novom a najmä omnoho pohodlnejšom a ľahšom prevedení mäkkej topánky. Vďaka tomu sa korčuľovanie okamžite a navždy zmenilo, tento šport sa stal zábavnejším a jednoduchším.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku