179025

Pánske kolieskové korčule K2 F.I.T. 80 Pro

ID {{ productCode }}

Pánske kolieskové korčule - Priemer koliesok 80 mm, Tvrdosť koliesok 80A, Počet koliesok 4, Trieda ložísk ABEC 5, Farba čierno-zelená, Brzda áno, Systém zapínania pásik na suchý zips pracka rýchloupínacia šnúrka, Rám kompozitový

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 179025

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánske kolieskové korčule K2  F.I.T. 80 Pro

Pánske kolieskové korčule K2 F.I.T. 80 Pro

149.95
107.99
Ušetríš 41.96 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 107.99 €

Parametre

Technológia K2 Speed Lacing, K2 F.B.I. Frame, K2 Stability Plus Cuff, K2 SoftBoot
Typ produktu
Pohlavie muži
Priemer koliesok 80 mm
Tvrdosť koliesok 80A
Počet koliesok 4
Trieda ložísk ABEC 5
Farba čierno-zelená
Brzda áno
Systém zapínania rýchloupínacia šnúrka, pracka, pásik na suchý zips
Rám kompozitový
Kategórie korčúľ fitness inline
Vymeniteľný podvozok nie
Štýl jazdy rekreačný
Kvalita spracovania
100
Komfort topánky
90
Rýchlosť jazdy
80
Komfort zapínania
9
Celkové hodnotenie
100
Ovládateľnosť
100

Popis

Spoľahlivé, kvalitné a pohodlné korčule, ktoré jednoducho zaviažeš. Majú ľahký a pevný rám z plastového kompozitu FBI, kolieska s priemerom 80 mm a kvalitné ložiská ABEC 5. Topánka s bočnou výstuhou a oporou klenby je vyrobená z pamäťového materiálu, ktorý sa dotvára podľa tvaru nohy.

179025.webp

Inovatívna americká spoločnosť

k2 logo

Spoločnosť K2 bola pôvodne založená v roku 1962 v USA ako lyžiarska spoločnosť. V súčasnosti sa zameriava na viacero oblastí vrátane inline korčuľovania. K2 sa tiež zameriava na inovácie a neustále sa snaží svoje produkty vylepšovať, tak aby si mohol zažiť čo najlepšie zážitky. Ponúka široké spektrum korčúľ, a tak si vyberie korčule začiatočník aj pokročilý.

Technológie (4)

K2 Speed Lacing

Speed Lacing

Korčule sú vybavené rychlozapínacím systémom K2 Speed Lacing - zaviazanie korčúľ jedným zatiahnutím. Uťahovanie je jednoduché a rýchle. Šnúrky sú spojené a zakončené plastovým úchytom v tvare písmena T. Šnúrky vedú v jazyku cez uzamykací mechanizmus, kde sa po zatiahnutí šnúrka sama zaistí. Korčule sa rozvezujú jednoduchým stlačením zámky na šnúrkach. Rýchlozapínací systém K2 umožní rýchlo sa obuť i vyzuť z korčúľ.

Na detail technológie

K2 F.B.I. Frame

Cestou necestou, poľom, nepoľom

Rám F.B.I. (Frame Base Interlocking) nesie vynikajúcu správu pre všetkých začínajúcich korčuliarov. Rám z kompozitu je vhodný pre rekreačné korčuľovanie, pričom absorbuje oveľa viac vibrácií, ako je zvykom u ďalších K2 rámov. Znamená to, že sa pokojne môžete učiť na nerovnom povrchu a nohy vám po vyzutí korčúľ nebudú brnieť ešte dva dni. Na nerovnom teréne rám využijú aj pokročilí korčuliari.

Na detail technológie

K2 Stability Plus Cuff

Nešnurujte sa do zvieracej kazajky, zvoľte ľahkosť a jednoduchosť

Systém zapínania nijak nevybočuje zo štandardov zažitých pre rekreačné a fitness inline korčule. Stability Plus Cuff podporí vaše nohy presne v miestach, kde si žiadajú najviac stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jazdou. Pretože nejde o žiadny zložitý systém z ocele, sú celé korčule o to ľahšie. Tým pádom sú aj všestrannejšie a neprekážajú deťom ani ženám.

Na detail technológie

K2 SoftBoot

V roku 1994 spôsobila značka K2 revolúciu v in-linovom priemysle tým, že predstavila úplne prvé korčule s pohodlnou topánkou nesúcou označenie K2 Softboot. Táto patentovaná technológia K2 poskytuje korčuliarovi precíznosť a presnosť pevnej topánky, ale v novom a najmä omnoho pohodlnejšom a ľahšom prevedení mäkkej topánky. Vďaka tomu sa korčuľovanie okamžite a navždy zmenilo, tento šport sa stal zábavnejším a jednoduchším.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku