111.59 EUR

Pánska tenisová obuv Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris 2021 Black/OrangeEUR 42 2/3 / UK 8.5 (Wilson)


Pánská tenisová obuv Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris 2021 Black/Orange na antukový povrch pro pokročilé a závodní hráče nabízí komfort, výkon a odolnost v moderním kabátku.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: faulty-99857-3334

Pánska tenisová obuv Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris 2021 Black/OrangeEUR 42 2/3 / UK 8.5 (Wilson)

Pánska tenisová obuv Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris 2021 Black/OrangeEUR 42 2/3 / UK 8.5 (Wilson)

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Popis

Pánská tenisová obuv Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris 2021 Black/Orange na antukový povrch pro pokročilé a závodní hráčky nabízí komfort, výkon a odolnost v moderním kabátku. Obuv je nabitá nejmodernějšími technologiemi jako je Sensifeel 2.0 - lehký, prodyšný a odolný vnější materiál. Vnitřní botička Endofit se automaticky přizpůsobí každému chodidlu. 4D Support Chassis omezuje supinaci a zajišťuje torzní tuhost boty pro ideální přenos energie při rotacích.

Špičkové tlumení R-DST+ se postará o komfortní došlap a repulzi vložené energie zpět do pohybu. Prémiová vložka Ortholite z EVA pěny je příjemným bonusem.

Speciální edice Paris 2021

Tato edice obuvi Wilson Rush Pro 3.5 Clay Paris je oslavou nejnáročnějšího tenisového turnaje na světě - antukového grandslamu Roland Garros. Ten se bude konat v termínu 24.5 - 13.6.2021 a v mužské části pavouka bude o svůj již 21 grandslamový titul bojovat šampion Rafael Nadal, který v Paříži získal rekordních 13 titulů. V dámské dvouhře bude titul obhajovat překvapivá loňská vítězka a polská naděje Iga Swiatek.

Technológie (7)

WILSON Endofit

Vyhnite sa skreču

Vnútorná konštrukcia Endofit celkovo spevňuje nohu včítane členka na podporu pri prudkých bočných pohyboch a odrazoch. Vďaka tomu minimalizujete riziko podvrtnutia členka a nutnosti skrečovať zápas.

Na detail technológie

Duralast

Zanechajte po sebe stopu na kurte

Gumová podrážka s technológiou Duralast je veľmi odolná a priľne na všetky druhy povrchov. Navyše zlepšuje odpruženie a odozvu pri prudkých pohyboch. S perfektnou trakciou ovládnete dvorec dokonalým pohybom.

Na detail technológie

Wilson Dynamic Fit-DF2

Reagujte rýchlejšie

Vďaka technológii Dynamic Fit-DF2 má topánka nízky profil a smerom od päty ku špičke sa znižuje o 9 mm. Zníženie topánky zabezpečí lepší pocit a rýchlu reakciu agresívnych hráčov pri dobiehaní lopty. 

Na detail technológie

WILSON R-DST+

Buďte neustále v strehu

Vložka R-DST+ poskytuje veľkú pružnosť na päte a zlepšený odskok zo špičky pre rýchlejšiu reakciu. Aby ste mohli zahrať víťazný úder, musíte byť neustále na špičkách a krok pred súperom. Ďalšie zníženie reakčnej doby vás preto privedie ku sláve.

Na detail technológie

Sensifeel 2

Priedušné a komfortné

Zvršok obuvi je vďaka technológii Wilson Sensifeel 2 mimoriadne priedušný a nikde zbytočne netlačí. Budete tak v pohodlí a v suchu počas celého stretnutia.

Na detail technológie

WILSON Ortholite EVA Molded

Vložka Ortholite

Vložka obuvi je vyrobená z Ortholite peny s vysokou hustotou. Vďaka tomu je mäkká a odolná.

Na detail technológie

WILSON 4D Support Chassis

Bezpečný a rýchly pohyb na ihrisku

Medzipodrážka s technológiou 4D Support Chassis je vytvorená na maximálne nasadenie. Zlepšuje celkovú torznú tuhosť topánky a stabilitu, čím sa zlepšuje prenos energie z pohybu na náraz.

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku