151768

Pánska tenisová obuv adidas Barricade M White/Black

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Pánska celoplošná tenisová obuv adidas Barricade M White/Black pre náročných a súťaživých hráčov s jedinečným pevným šnurovaním a odpružením Bounce.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 151768

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánska tenisová obuv adidas  Barricade M White/Black

Pánska tenisová obuv adidas Barricade M White/Black

155.00
119.52
Ušetríš 35.48 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119.52 €

Parametre

Odporúčaný povrch všetky povrchy
Ročná kolekcia 2022
Farba biela
Typ topánky Odolná
Hmotnosť topánky 403 g
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti sieťovina, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál medzipodošvy Bounce
Materiál podošvy: Adiwear

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Pánska tenisová obuv adidas Barricade M v čierno-bielej farbe na všetky povrchy pre skúsených a súťažných hráčov. Na ihrisku majte všetko pod kontrolou. Tento tenisový model má intuitívny systém šnurovania pre maximálne spevnenie. Neoprénový jazyk sa prispôsobí tvaru nohy. Systém Geofit na päte zaručuje pohodlie. Odpružená medzipodrážka Bounce a výstuž z TPU v strede topánky pre maximálne pohodlie a stabilitu. Na vnútornej strane topánky je nápis adidas vyrobený z odolného RPU.

Návrat legendy

Barikády adidas sú späť! Tento legendárny model tenisovej obuvi bol pred niekoľkými rokmi jednou z najobľúbenejších tenisiek na okruhu. Hrával v nich napríklad Novak Djokovič. Po niekoľkoročnej prestávke sú späť a vyzerajú veľmi dobre. Dizajn je modernejší a ide s dobou. Stále je to však obuv pre najnáročnejších hráčov. Jedna z ťažších tenisiek s vynikajúcou stabilitou a ochranou členku. Odpruženie Bounce je ideálne na výkonnostný tenis, pretože nie je príliš pohodlné a poskytuje hráčovi vynikajúcu návratnosť vloženej energie. Unikátny je nový systém šnurovania Tuned Fit, ktorý je asymetrický a lepšie fixuje nohu na mieste. Tradičný pre Barricades je veľmi pohodlný neoprénový jazyk, ktorý sa prispôsobí nohe. Inovatívny torzný systém poskytuje optimálnu torznú tuhosť pre agresívny pohyb na kurte. Technológia vankúšov Geofit zaručuje vynikajúce pohodlie. Opäť ide o matnú obuv s primeraným podielom kvalitných materiálov. Tieto topánky budete na nohách cítiť, ale práve vďaka tomu sú také spoľahlivé aj na náročnom turnaji.


 

- Michal Bayerl, tenisový tréner 2. triedy -

Technológie (5)

adidas Bounce

Akcia a reakcia

Aktívne odpruženie adidas Bounce v medzipodešve je oproti bežným EVA penám oveľa výkonnejšie. Dokáže lepšie vstrebať energiu po dopade a následne ju využiť pre ďalší pohyb. Každý váš krok tak bude ako v bavlnke a zároveň vám obuv dodá novú energiu do žíl.

Na detail technológie

adidas Torsion System

Technológiu TORSION® SYSTEM firma adidas používa od roku 1989 (ZX 8000), aby jej obuv umožňovala pohyblivosť nohy v jej prirodzenom rozsahu a súčasne aby chránila nohu pred prílišným skrútením.

Samotné skrútenie (torzia) je vlastne len popis pohybu, pod ktorým sa myslí protismerné skrútenie daného predmetu. V závislosti na materiáli, tvare a konštrukcii je torzný pohyb viditeľný (napr. handra na umývanie, papier), alebo sa odohráva len na molekulárnej úrovni (napr. tanier, oceľový nosník) a zostáva preto našim okom neviditeľný. Čo sa týka nohy, dochádza k skrúteniu medzi prednou a zadnou stranou nohy.

Samotný tento pohyb vzniká v priehlavku prostredníctvom 5 malých kostičiek. Prirodzený rozsah pohybu je zhruba 30° smerom dovnútra (mediálne) a asi 15° smerom von (laterálne). Torzný pohyb nohy je pohyb pasívny, tzn. že tento pohyb nie je vyvolávaný svalovou kontrakciou, ale je to skôr reakcia na zaťaženie nohy. Torzný pohyb je elementárnym pohybom na udržovanie rovnováhy a stability a vzniká vďaka kĺbovým spojeniam v priehlavku.

TORSION SYTEM v športovej obuvi má teda za úlohu umožňovať prirodzený torzný pohyb počas zaťaženia (30°/15°), súčasne má ale chrániť pred výrazne zväčšeným torzným pohybom, ako aj pred poranením priehlavku. Aby mohol systém plniť túto funkciu, musia byť torzné elementy (červená elipsa - umožňuje torzný pohyb) a torzný prvok (biela elipsa - obmedzuje torzný pohyb na prirodzený rozsah) vzájomne presne zladené.

V závislosti na oblasti použitia a športovom odvetví je možné použiť rôzne typy konštrukcie torzného systému (V-Torsion, 3D-Torsion, asymetrické torzné prvky, extended Torsion, atď.)

Na detail technológie

adidas Adiwear

Tuhá a odolná podrážka

Špeciálna podrážka adidas Adiwear z jedinečnej gumy je mimoriadne odolná.

Na detail technológie

adidas Geofit®

Topánka je vybavená technológiou adidas GEOFIT®, ktorý bol vyvinutý tak, aby citeľne zvýšil komfort pri nosení športovej obuvi, ktorá proste musí "sadnúť". Pre dosiahnutie tohto účelu sa do vrchnej časti topánky umiestňujú anatomicky tvarované vankúšiky zo špeciálnej peny s tvarovou pamäťou.

Na detail technológie

adidas Tuned Fit

Pevnejšie šnurovanie

Inovatívne šnurovanie Tuned Fit má asymetrický tvar, ktorý vedie od stredu nártu smerom k vonkajšej bočnej časti. Vďaka tomu je noha v topánke pevnejšie ukotvená a pri náročných krokoch, výpadoch a sklzoch drží ako prikovaná.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku