170140

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max M (S) Olive/Orange

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Pánska bežecká obuv - Farba zelená, Drop 6 mm, Odporúčaný povrch trail, Miera tlmenia vysoká, Dosľap neutrálny , Typ behu tréning

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 170140

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max M (S) Olive/Orange

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max M (S) Olive/Orange

195.90
124.99
Ušetríš 70.91 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 124.99 €

Parametre

Modelový rad Trailfly
Pohlavie muži
Typ produktu bežecká obuv terénna
Vhodnosť na športy beh
Farba zelená
Drop 6 mm
Odporúčaný povrch trail
Miera tlmenia vysoká
Hmotnosť 300 g
Dosľap neutrálny
Typ behu tréning

Popis

Chcete posunúť svoje hranice vzdialenosti a rýchlosti? Práve na tento účel sme vytvorili nový model TRAILFLY ULTRA G 300. Obuv, v ktorej využijete každú kvapku svojho potenciálu. Podarilo sa nám skombinovať pohodlné a stabilné odpruženie s dokonalou flexibilitou a schopnosťou prispôsobiť sa povrchu, po ktorom bežíte. Čerešničkou na torte je úplne nová tlmiaca pena G-FLY obohatená grafénom pre maximálnu odolnosť a návratnosť energie. Konečné riešenie na odvekú otázku "V čom bežať ultra trail?" sa volá TRAILFLY.


TRAILFLY ULTRA G 300 je najviac odpružená obuv, akú sme kedy vyrobili. Tlmiaca vrstva dosahuje hrúbku 25 milimetrov. To je o 25 % viac ako pri všetkých ostatných "Inovates" v histórii značky. Celkové pohodlie výrazne ovplyvňuje nová 6 mm stielka BOOMERANG, ktorá je vyrobená z vysokoenergetickej peny TPU.


Kľúčovými a najžiadanejšími vlastnosťami bežeckej obuvi sú nepochybne tlmenie a pohodlie. Pre ultratrailovú obuv to platí dvojnásobne, pretože s pribúdajúcimi kilometrami nie je nič lepšie, ako si udržať nohy v čo najväčšom pohodlí. Pri behu v teréne však okrem pohodlia potrebujete aj maximálnu stabilitu a schopnosť čítať terén, aby ste sa vyhli vyvrtnutiu alebo pádu. Preto sa v obuvi TRAILFLY používa patentovaná technológia ADAPTER FLEX - 10 mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne zvyšuje pružnosť celej obuvi, a tým aj jej schopnosť cítiť terén. Dôležitú úlohu tu zohráva aj 6 mm pokles, ktorý podporuje prirodzenú prácu chodidla.


Ďalšou revolučnou inováciou je tlmiaca pena G-FLY. Prvý grafénový tlmiaci materiál na svete. Grafén je materiál ocenený Nobelovou cenou. 200-krát pevnejší ako oceľ, ale zároveň mimoriadne pružný a ľahký. Kombinácia peny a grafénu nám umožnila dosiahnuť také vysoké hodnoty odolnosti a návratnosti energie, akými sa nemôže pochváliť veľa iných topánok.


Podrážka TRAILFLY vychádza z osvedčeného konceptu TERRA ULTRA. Základný tvar zátok je veľmi podobný, ale ich rozloženie sa líši. Naším cieľom bolo maximalizovať flexibilitu celej topánky bez toho, aby sme obetovali čokoľvek zo špičkovej priľnavosti navrhnutej pre univerzálny trail. TRAILFLY sa nebojí dlhých behov po asfalte a podrží vás aj v kamenistej sutine alebo technickom lesnom teréne.


Zvršok je natiahnutý na najširšie kopyto (5) štandardného strihu a aj tu nájdeme silný vplyv modelu TERRA ULTRA G 270. Uchytenie nohy v topánke je pevné a spoľahlivé, ale v žiadnom prípade nie nepohodlné. Použité materiály ideálne kombinujú priedušnosť, nízku hmotnosť a odolnosť. Napriek širokému strihu sa model TRAILFLY veľmi dobre prispôsobí bežcom s užším tvarom chodidla. Pri dlhých behoch oceníte dostatok priestoru pre prsty a prirodzenú prácu priečnej klenby. Po celom spodnom okraji je gumový chránič špičky a podšívka, ktorá chráni pred vlhkosťou a poškodením zvršku zo všetkých chodníkov.


TRAILFLY ULTRA G 300 je obuv zrodená pre potreby ultra trailu. Dlhé behy v rôznorodom teréne sú vďaka nim jednoduchšie a pohodlnejšie, než ste si kedy dokázali predstaviť. Pre milovníkov pevnej, stabilnej a spoľahlivej obuvi bude model TRAILFLY ideálnou voľbou, aj keď dĺžka bežeckých tratí zďaleka nie je ultra.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku