127565

Pánska bežecká obuv Inov-8 Terra Ultra G 270 Orange/Black

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju!

Pohodlnejšie, energickejšie, prirodzenejšie.

Revolučné pánske bežecké lyže Inov-8 TERRA ULTRA G 270 prichádzajú s niekoľkými zmenami a vylepšeniami, ktoré posúvajú model INOV-8 na novú úroveň.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 127565

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 86.17 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 86.17 €

Ďalšia ponuka modelu Terra Ultra G 270

Pánska bežecká obuv Inov-8  Terra Ultra G 270 Orange/Black

Pánska bežecká obuv Inov-8 Terra Ultra G 270 Orange/Black

168.50
86.17
Ušetríš 82.33 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 86.17 €

Parametre

Modelový rad Terra Ultra G 270
Farba oranžová
Drop 0 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie muži
Hmotnosť 270 g
Povrch trail
typ behu závodná obuv,

Popis

Najdôležitejšia zmena sa týka tlmiacej vrstvy. Tlmiaca kapacita sa v porovnaní s predchádzajúcou generáciou TERRA ULTRA zdvojnásobila a aj samotný tlmiaci materiál prešiel zásadnou inováciou. Základom obuvi je úplne nová pena POWERFLOW MAX s bezkonkurenčnou mäkkosťou a vynikajúcou návratnosťou energie. Celkové pohodlie výrazne ovplyvňuje nová 6 mm stielka BOOMERANG, opäť vyrobená z vysokoenergetickej peny TPU. Mäkkosť a pohodlie, ktoré dosahuje TERRA ULTRA G 270, je neporovnateľné s akoukoľvek topánkou INOV-8 "starej éry". Neboli by sme to však my, keby sme na úkor pohodlia obetovali prirodzenosť a skvelý cit pre terén.


Celková miera tlmenia vrátane Stielka má 18 milimetrov. Táto hodnota je dostatočne vysoká na to, aby ste mohli bežať nekonečne pohodlne, a dostatočne nízka na to, aby celá topánka bola čo najviac flexibilná a dokonale čítala terén. Vysokú propriocepciu podporuje nulový drop, ale vďaka celkovej mäkkosti odpruženia sa nemusia obávať ani začiatočníci a hobby bežci.


Špecifickou vlastnosťou tohto modelu zostáva nulový pokles. Vďaka prepracovanému tlmeniu je však nová TERRA ULTRA G 270 prístupnejšia aj menej skúseným bežcom, ktorí nemajú ideálnu techniku behu v prednej časti chodidla. Vďaka robustnejšej medzipodrážke sa výrazne zvýšila aj ochrana chodidla pred nárazmi pri behu po kamenistej trase.


Napriek dvojitému tlmeniu pribrala TERRA ULTRA G 270 len 10 gramov. Okrem úspory energie to má pozitívny vplyv aj na vysokú dynamiku a flexibilitu, ktorá je v porovnaní s pôvodným modelom TU G 260 oveľa vyššia. Tieto funkcie sú užitočné najmä pri tempových behoch a pretekoch na kombinovaných povrchoch. Pružné odpruženie TPU sa postará o to, že v tejto obuvi nebudete chcieť bežať pomaly.


Podrážka bola tiež mierne prepracovaná. Zmeny sú na prvý pohľad nenápadné, ale výsledný efekt vám vyrazí dych. Nová vzorka má radikálne spoľahlivejšiu priľnavosť aj na technickejšom chodníku a mäkkom podklade. Veľký dôraz sa naďalej kladie na všestrannosť celej topánky, takže priľnavosť nie je taká ostrá, aby vás obmedzovala pri behu na ceste a spevnených chodníkoch. Grafén sa samozrejme používa na dosiahnutie bezkonkurenčnej rovnováhy medzi priľnavosťou a odolnosťou.


Zvršok zostáva napnutý na našom najširšom kopyte (5, štandardný strih), ale teraz je vyrobený zo sofistikovanejších materiálov s veľmi vysokou odolnosťou. Testovanie odolnosti prototypov prebiehalo niekoľko dlhých mesiacov a ani pri intenzívnom používaní v skalnatom prostredí sme nezaznamenali najmenší problém. Zabudnite na kevlar, ktorý je prakticky nezničiteľný, ale nie každému vyhovuje svojou pevnosťou a tvrdosťou. Model TERRA ULTRA G 270 využíva kombináciu štruktúrovanej tkaniny pokrytej odolným pogumovaným zvrškom, ktorý padne nohe ako uliaty.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku