94655

Pánska bežecká obuv Craft CTM Carbon Race Rebel

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Pánske čierne bežecké topánky Craft CTM Carbon Race Rebel sú rýchle, ľahké, majú maximálnu návratnosť energie a karbónovú dosku pri pretekoch na ceste.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 94655

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánska bežecká obuv Craft CTM Carbon Race Rebel

Pánska bežecká obuv Craft CTM Carbon Race Rebel

259.90
160.99
Ušetríš 98.91 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 160.99 €

Parametre

Pohlavie muži
Farba čierna
Drop 11 mm
Hmotnosť 215 g
Dosľap neutrálny
Typ behu rýchly beh, závod

Popis

Pánska bežecká obuv Craft CTM Carbon Race Rebel patrí medzi najrýchlejšie na svete. Majú veľmi nízku hmotnosť, maximálnu energetickú návratnosť a predovšetkým karbónovú dosku. Pomôžu vám dosiahnuť neočakávané rýchlosti na všetkých vzdialenostiach od desiatich kilometrov až po maratón.

Pomalé nie je možnosť

Základom topánky je 33 mm hrubá tlmiaca vrstva z materiálov FAST FORWARD a PEBAX, vďaka ktorej váži len 215 gramov a vracia obrovské množstvo energie. Karbónová doska ju nasmeruje správnym smerom a doslova vás nakopne do dynamického odrazu.


Pre najnáročnejších bežcov

Táto cestná pretekárska obuv je určená výhradne na výkonnostné použitie a uspokojí aj tých najnáročnejších bežcov všetkých výkonnostných úrovní. Vďaka neobvykle vysokému komfortu tlmenia nie je len špecialitou pre pár elitných športovcov. Každý môže využívať návrat energie a karbónovú dosku prechádzajúcu cez tlmiacu vrstvu.


Specialitka

Jedinečným prvkom je delená karbónová doska v oblasti palca. Vďaka tomu je topánka dokonale tuhá a dynamická pri prechode do odrazu, pričom umožňuje využívať prirodzenú prácu prstov a priečnu klenbu na stabilizáciu chodidla. Aj v ľahkom teréne môžete bežať maximálnou rýchlosťou bez straty stability.


Perfektne sedí

Štruktúrovaný jednovrstvový zvršok pôsobí mäkkým dojmom, ale po vzore športových tenisiek pevne obopína nohu tam, kde je to potrebné, a dokonale ukotvuje chodidlo v topánke. Vďaka tomu sa nestratí ani počas ostrých prestávok na trati.


Najlepšia spolupráca

Okrem tímu dizajnérov, inžinierov a analytikov stojí za modelom aj americká bežecká ikona, uznávaný tréner a fyzioterapeut Tommy Rivs. Jeho know-how bolo kľúčom k vytvoreniu tejto špičkovej topánky, ktorá posúva fenomén karbónovej pretekárskej obuvi o krok ďalej.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku