1378312

Palice na trailový beh Camp MEGASONIC, 115-135 cm

ID {{ productCode }}

Camp MEGASONIC je produktový rad palíc určený na trailový beh, t. j. beh v teréne. Konkrétne model s dĺžkou 115-135 cm má ľahkú a odolnú konštrukciu na jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Palice sú vhodné pre bežcov, ktorí chcú zlepšiť svoju stabilitu a rovnováhu v náročnom teréne a zároveň si udržať rýchlosť. Výrobok je navrhnutý s ohľadom na ergonómiu a ponúka pohodlný úchop, ktorý minimalizuje únavu rúk a zlepšuje prenos energie pri behu.


Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1378312

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 66.25 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 66.25 €
Palice na trailový beh Camp  MEGASONIC, 115-135 cm

Palice na trailový beh Camp MEGASONIC, 115-135 cm

91.60
66.25
Ušetríš 25.34 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 66.25 €

Parametre

Veľkosť 115 - 135cm
Skladací Áno

Popis

Camp MEGASONIC sú vysoko kvalitné palice určené na trailový beh. Sú navrhnuté tak, aby bežcovi poskytli stabilitu a rovnováhu v náročnom teréne a zároveň mu umožnili udržať rýchlosť. Dĺžku palíc je možné nastaviť v rozmedzí 115-135 cm, aby si každý bežec mohol nájsť svoju ideálnu dĺžku.


Palice sú vyrobené z ľahkých a odolných materiálov, ktoré minimalizujú únavu rúk bežca a zlepšujú prenos energie. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu tuhosť a zároveň odolávala nárazom a poškodeniu. To zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť výrobku.


Ergonomická rukoväť je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a funkčnosť. Poskytuje pohodlné uchopenie a minimalizuje únavu rúk počas behu. Okrem toho umožňuje prenos energie z ruky na palicu, čím bežec získava väčšiu kontrolu nad svojím pohybom.


Keďže ide o palice určené na trailový beh, sú vybavené špeciálnymi prvkami, ktoré zlepšujú ich výkon v náročnom teréne. Medzi tieto vlastnosti patria napríklad protišmykové gumové podložky na koncoch palíc, ktoré zabezpečujú lepšiu priľnavosť na rôznych povrchoch. Okrem toho sú palice vybavené odnímateľnými košíčkami, ktoré chránia špičky palíc pred poškodením a zároveň zabraňujú zapadnutiu do mäkkého terénu.


Celkovo sú palice Camp MEGASONIC vysoko kvalitné a funkčné palice určené na trailový beh. Ich ľahká konštrukcia, ergonomické uchopenie a špeciálne vlastnosti zaručujú maximálne pohodlie a výkon pre bežcov v náročnom teréne.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku