197283

Optibac Kids Gummies (Želé s probiotiky pro děti) 30 želé bonbónů

ID {{ productCode }}

Želé s ovocnou príchuťou osloví každé dieťa a zároveň mu dodá probiotikum, prebiotikum, vápnik a vitamín D3. Želé Kids Gummies majú skvelú chuť a neobsahujú umelé sladidlá ani konzervačné látky. Deti si pochutnajú a zároveň prospejú svojmu tráveniu.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 197283

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Optibac Kids Gummies (Želé s probiotiky pro děti) 30 želé bonbónů

Optibac Kids Gummies (Želé s probiotiky pro děti) 30 želé bonbónů

13.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma želé cukríky
Veľkosť balenia (želé cukríky) 30 želé cukríkov
Dávok v balení 30 dávek
Špeciálne požiadavky vegan, bez lepku

Popis

Optibac Kids Gummies sú ideálne pre všetky vyberavé deti. Želé s ovocnou príchuťou bude každému z nich chutiť a zároveň im dodá probiotikum, prebiotikum, vápnik a vitamín D3. Želé Kids Gummies majú skvelú chuť a neobsahujú umelé sladidlá ani konzervačné látky. Deti si pochutnajú a zároveň prospejú svojmu tráveniu.

 • Želé s probiotikami pre deti
 • Jahodovo-jablková príchuť - bude chutiť každému
 • Probiotikum, prebiotikum, vápnik a vitamín D3
 • Záruka 2 miliárd KJ v každom želé
 • Podpora tráviaceho traktu
 • Podpora obranného štítu
 • Podpora energetickej hladiny a duševnej kondície
 • Podpora osi črevo-mozog
 • Vhodné pre vegánov
 • Bez umelých sladidiel, aróm a konzervačných látok
 • Záruka kvality superprémiovej britskej značky OPTIBAC
 • OPTIBAC = držiteľ ocenenia Queen's Award for Enterprises - najprestížnejšieho ocenenia pre podniky Spojeného kráľovstva a kráľovskej pečate
 • OPTIBAC = Superprémiová britská značka špecializujúca sa na probiotiká s klinicky overenými vlastnosťami
 • OPTIBAC = najodporúčanejšia značka probiotík v Spojenom kráľovstve

Optibac Kids Gummies získal zlaté ocenenie "BEST BABY / CHILD PRODUCT - HEALTHY LIVING 2022" a bronzové ocenenie "NATIONAL PARENTING PRODUCT AWARDS IRELAND 2021".

Probiotiká majú tiež vlastnosti súvisiace s osou črevo-mozog. Vedecky bolo popísané, že naše črevá sú prepojené s mozgom sieťou nervových spojení. Vzájomne na seba pôsobia týmto spôsobom - keď je črevný mikrobióm v zlom stave, zhoršuje sa aj psychický stav. Dochádza k poklesu nálady, zníženiu koncentrácie a vzniku depresie. Starostlivosť o mikrobióm je preto jedným zo základných predpokladov vyrovnaného duševného stavu.

OPTIBAC KIDS GUMMIES:
= želé s probiotikami pre deti
= Probiotiká pre deti
= Probiotiká na každý deň

Probiotiká s výskumom potvrdenými vlastnosťami
Všetky probiotické kmene používané značkou Optibac boli skúmané z hľadiska bezpečnosti, schopnosti prechádzať náročným prostredím tráviaceho traktu a schopnosti podporovať rôzne časti tráviaceho traktu a iné oblasti v tele. Výskum prebieha v rámci laboratórnych testov aj klinických skúšok s ľuďmi.

Najdôležitejšie vlastnosti probiotík sa najprv testujú vo vedeckom laboratóriu. Napríklad schopnosť jednotlivých kmeňov prežiť rôzne úrovne kyslosti a zásaditosti v rôznych častiach tráviaceho traktu a schopnosť priľnúť k bunkám, ktoré tvoria črevnú stenu.
Na druhej strane, klinické štúdie s ľuďmi skúmajú fyziologický účinok probiotík. Tieto testy môžu tiež preukázať optimálnu dávku alebo množstvo potrebné pre dané probiotikum na dosiahnutie maximálneho prínosu.
 
Výskum z času na čas ukázal, že kvalita probiotického kmeňa je dôležitejšia ako jeho množstvo. Preto sa snažíme vyberať to najlepšie z najlepšieho v najvyššej možnej kvalite. Naše probiotiká sú podložené stovkami klinických štúdií, ktoré potvrdzujú ich výnimočné vlastnosti a zároveň zaručujú ich bezpečnosť pri používaní.

Obsahuje probiotické kultúry

 • Bacillus coagulans Unique IS-2

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

 • Podpora pre deti
 • Podpora tráviaceho traktu
 • Podporu obranného štítu

Je potrebné uložiť Optibac Kids Gummies do chladničky?
Do doplnkov Optibac sa vyberajú len odolné a rezistentné kmene probiotických kultúr. Probiotiká zároveň prechádzajú procesom lyofilizácie alebo sušenia mrazom. Ide o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, ktorý zaručuje stabilitu a dlhú životnosť probiotík. Po procese lyofilizácie sa testuje ich životnosť, aby sa zaručil stanovený počet kultúr. Tie sú platné do konca dátumu exspirácie, nielen v čase výroby. To zaručuje kombinácia odolnosti vybraných probiotík a procesu lyofilizácie.
Z tohto dôvodu nie je potrebné probiotiká Kids Gummies pred rozbalením ani po ňom skladovať v chladničke.

O značke Optibac
Optibac je rodinná značka, ktorú založili brat a dve sestry v roku 2004 v Spojenom kráľovstve. Jeho otec, povolaním lekár, viedol súrodencov k záujmu o zdravie. Záujem o holistický a prírodný prístup k zdraviu postupne viedol k založeniu spoločnosti zameranej na kvalitné probiotiká. V súčasnosti je Optibac najodporúčanejšou značkou probiotík v Anglicku a Írsku. Je to aj preto, že zakladatelia bezvýhradne veria tomu, čo robia, sami denne používajú svoje doplnky a odporúčajú ich všetkým svojim priateľom a rodine.

Spoločnosť Optibac sídli neďaleko mesta Andover v grófstve Hampshire. Nadviazala partnerstvá so svetovými priemyselnými inštitúciami a v súčasnosti ponúka 15 rôznych druhov probiotických doplnkov, z ktorých každý získal významné ocenenia.

Spoločnosť Optibac je hrdá na to, že je držiteľom ocenenia Queen's Award - najprestížnejšieho kráľovského ocenenia a kráľovskej pečate pre britské podniky, ktoré je celosvetovo uznávané a oceňuje tie najlepšie spoločnosti v odvetví.

Minimalizované množstvo plastov
Značka Optibac si uvedomuje, že je potrebné byť šetrný k životnému prostrediu a rešpektovať našu planétu, preto sa snaží minimalizovať množstvo plastov použitých na balenie svojich výrobkov. Viac ako polovica výrobkov Optibac neobsahuje 96 % plastov, niektoré výrobky dokonca 100 % plastov a kompostovateľné vrecká.

Balenie doplnkov stravy Kids Gummies je 100 % bez plastov a s kompostovateľným vreckom.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 želé denne.

Aktívne zložky


1 želé - 2,5 g (1 denná dávka)
Živé probiotické kultúryBacillus coagulansUnique IS-2 11 mg
KTJ celkom - jednotky tvoriace kolónie 2 miliardy (2x 109)
Fruktooligosacharidy (FOS) 550 mg
Vápnik 120 mg (15 % RHP)
Vitamín D3 5 µg (200 IU) (100 % RHP)
RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov

Zloženie:

 • 1 želé cukríky: ovocné koncentráty (jablková šťava, jablkové pyré, jahodové pyré), fruktooligosacharidy (FOS), vápnik (fosforečnan vápenatý), koncentrát citrónovej šťavy, želírovacia látka pektín, koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, prírodná aróma, citrusová vláknina, živé kultúry: Bacillus coagulans Unique IS-2, vitamín D3 (cholekalciferol).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.
 • Balenie: 30 želé cukríkov x 2,5 g (75 g).

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku