35934

Nosič kanoe Thule Portage

ID {{ productCode }}

Nosič kanoí Thule Portage 819 ukotví kanoe na streche vozu a prevezie ho bezpečne na miesto určenia. Univerzálny držiak je kompatibilný s nosičmi.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 35934

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nosič kanoe Thule  Portage

Nosič kanoe Thule Portage

129.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu nosič
Vhodný pre prevoz kánoe
Umiestnenie nosiča strecha
Farba čierna
Hmotnosť 1,9 kg
Nosnosť 45 kg
Rozmery 8.8 x 15.2 x 5.8 cm
Vhodné tyče Thule WingBar Evo, Thule WingBar, Thule WingBar Edge, Thule SquareBar Evo, Thule ProBar Evo

Popis

Nosič kanoí Thule Portage 819 vám umožní stráviť na vode čo najviac času i mimo najbližšiu rieku či vodnú plochu. S nosičom naložíte kanoe na strechu vozidla a bezpečne preveziete. Získate tým úplne nové možnosti k rozvíjaniu vlastných schopností trénovaním v kvalitnejších podmienkach, než na aké ste zvyknutí.

Dobre si rozumie so všetkými systémami nosičov

Hlavnou výhodou je univerzálny držiak FlipFit, ktorý je kompatibilný so všetkými systémami nosičov Thule a súčasne s väčšinou strešných nosičov na trhu. Ak teda vlastníte nosič, nemusíte si zabezpečovať nový a vaša peňaženka bude uchránená od vysokých výdajov.

Pri nakladaní ani škrabanec

Kanoe bude v naprostom bezpečí. Už pri nakladaní oceníte zošikmené hrany, vďaka ktorým sa kanoe dobre naloží a nič sa mu nestane. Podložky pod prackami na pevných, odolných bezpečnostných popruhoch zabezpečia, že sa nepoškriabe ani kanoe, ani strecha vozu.

Ideálna poloha pre prepravu

Pri samotnej preprave chráni dosku s opornými plochami mäkká vrstva odolná voči poveternostným vplyvom. Upevnenie zabezpečí praktický kotviaci systém Quick Draw s karabínami, vďaka ktorému sa kanoe usalaší v ideálnej polohe pre prepravu.

S pomocou prídavného adaptéru Thule 882 získate možnosť montáže do T-drážky.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku