13.5 EUR

Nákrčník Bjež Head Green

Nákrčník Bjež Head Green má čiastočne ploché švy a je vyrobený z príjemného materiálu. Vo vetre si ju môžete natiahnuť aj cez nos a ústa, aby ste sa vyhli dýchaniu studeného vzduchu.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 82061

Nákrčník Bjež Head Green

Nákrčník Bjež Head Green

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Veľkosť univerzálna
Farba modrá
Materiál 95 % polyester, 5 % elastan
Ročná kolekcia 2019

Popis

Nákrčník Bjež Wild je vyrobený z príjemného materiálu, vďaka ktorému je mimoriadne pohodlný, takže ho môžete používať na širokú škálu športov. K vášmu pohodliu prispievajú aj švy. Nákrčník je na kratšej strane plochý a na dlhšej strane úplne bez švov. Tento kúsok z rýchloschnúceho materiálu s originálnou potlačou by rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku.

Príjemný materiál

Nákrčník je vyrobený z kombinácie polyesteru a elastanu, ktorá mu dodáva tie najlepšie vlastnosti. Sedí podľa veľkosti a spoľahlivo odvádza vlhkosť, aj keď do nej v zime dýchate.

Čelenka, čiapka, potná páska alebo šatka?

Ohrievač krku si zamilujete aj pre jeho multifunkčnosť. Môžete ju nosiť ako čiapku na členky, čiapku alebo dokonca ako potnú pásku či šatku. Vašej predstavivosti sa medze nekladú.

Pre všetky športy

Ohrievač krku nie je len partnerom na zimu. V chladnejšom počasí ho môžete používať aj na inline, beh alebo cyklistiku. Originálny motivačný dizajn osloví mužov aj ženy.

Česká spoločnosť s ručnou výrobou

Bjež je česká spoločnosť, ktorú založila športová nadšenkyňa Bětka Ježková. Zameriava sa najmä na dámske čelenky, ale na svoje si prídu aj muži. Všetky výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Tvorca venuje pozornosť aj dizajnu. Nejde o nevýrazný kúsok, ale o originálne návrhy, ktoré nemá len tak hocikto.

Hľadáte iný dizajn? Pozri tiež ostatné nákrčníky Bjež.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku