92075

MTB Enduro gripy Ergon GE1 Evo

ID {{ productCode }}

MTB Enduro gripy Ergon GE1 Evo sú vyrobené z kvalitného materiálu. Vďaka prepracovanému tvaru vám perfektne sadnú do ruky. Poteší vás i široký výber farieb.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 92075

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
MTB Enduro gripy Ergon GE1 Evo

MTB Enduro gripy Ergon GE1 Evo

38.39
29.30
Ušetríš 9.09 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29.30 €

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

MTB Enduro gripy Ergon GE1 Evo sú vyrobené z mäkkého a UV stabilného materiálu. Vďaka prepracovanému tvaru vám perfektne  sadnú do ruky, a najmä napomáhajú k minimalizovaniu tlaku pri jazde na bicykli. Poteší vás široký výber farieb a možnosť využiť ich i na karbónové riadidlá.

Náhled videa

Gripy stvorené pre majstrov

Nie je náhoda, že tieto gripy patria medzi to najlepšie, čo môžete na trhu nájsť. Tieto gripy totiž používajú najmä profesionálni enduro jazdci. Preto, aby sme týchto jazdcov našli, nemusíme chodiť ďaleko. Patrí medzi nich dlhoročný pretekár EWS enduro Milan Čižínský alebo i majster európskej enduro série 2019 Milan Myšík.

Kvalita je základ

Gripy sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu a spĺňajú tie najvyššie štandardy.  Gumová zmes, ktorá je vyrábaná špeciálne pre nemeckú spoločnosť Ergon, je odolná voči UV žiareniu. Navyše, vnútorná hliníková svorka poskytuje dostatok priestoru pre široký štýl uchopenia na bicykli.

Maximálna kontrola a priľnavosť

Tieto gripy si užijú najmä jazdci, ktorí uprednostňujú agresívne poňatie jazdy. Vďaka tomu, že vytvára otočenie k ose riadidiel o 8° sa lakte automaticky zodvihnú von a tým získate maximálnu kontrolu nad svojím bicyklom za všetkých  okolností. Špeciálne ergonomické tvarovanie zabraňuje rotácii ruky a zvyšuje tak kontrolu nad bicyklom.

Šetrite energiou

Áno, šetriť energiou môžete i vďaka gripom, a to najmä vďaka ergonomickému rozloženiu tvaru a textúry. GE1 je navyše vybavený vnútornou, mäkkou gumou. Toto všetko umožňuje oveľa väčšie a lepšie rozdelenie tlaku, ktoré vám pomôže predísť bežným nervovým problémom, ako je brnenie, nepohodlie a necitlivosť.

Základné parametre:

  • Hmotnosť: 110g
  • Priemer: 32 mm
  • Veľkosť: Regular
  • Materiál: GravityControl Rubber
  • Objímka: Cold Forged Aluminium / CNC Machined

Oceňovaná značka Ergon

Ergon je nemecká firma, ktorá je špecialistom na ergonomické vybavenie bicykla. Všetky svoje produkty vyrába v tej najvyššej kvalite akú možno zohnať. Táto  značka získala za svoju existenciu veľa ocenení, ako je Eurobike Award alebo Red Dot Designe Award.


Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku