97077

Bicykel GT Avalanche 29 Elite 2021

ID {{ productCode }}

Horský bicykel GT Avalanche 29 Elite 2021 v limetkovej farbe je vhodný pre vás, ktorí hľadáte dokonalú ovládateľnosť. Základom sú kvalitné komponenty od Shimano.

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 97077

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 874.90 €
Bicykel GT Avalanche 29 Elite 2021

Bicykel GT Avalanche 29 Elite 2021

939.99
874.90
Ušetríš 65.09 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 874.90 €

Parametre

Pohlavie muži
Výška postavy L 178 - 188 cm, M 168 - 178 cm, S 155 - 168 cm, XL 188 - 200 cm
Typ Športové MTB
Priemer kolies 29"
Konštrukcia Odpružená vidlica
Materiál rámu hliník
Farba hnedá
Predný zdvih 120 mm
Počet prevodov 1x11
Brzdy kotúčové hydraulické
Druh vidlice odpruzená vzduchová

Popis

Horský bicykel GT Avalanche 29 Elite 2021 v limetkovej farbe je vhodný pre vás, ktorí hľadáte  dokonalú ovládateľnosť. Tá je zabezpečená najmä unikátnou progresívnou geometriou, od GT. Základom sú i kvalitné komponenty od firmy Shimano, 29" kolesá a veľmi kvalitná hliníková konštrukcia Triple Trangle.  Ideálny na rekreačné jazdy, ale i pretekári si prídu na svoje.


Bezpečnosť v každej situácii

Vďaka tomu, že je bicykel vybavený hydraulickými brzdami Shimano MT200,  budete v bezpečí i keď budete brzdiť v akejkoľvek situácii a rýchlosti, nakoľko brzdy vám pomôžu bezpečne zastaviť. Navyše vám pomôžu i bezpečne prejsť zákruty na akomkoľvek nerovnom povrchu.

Dôležitá je najmä kvalita 

Na bicykli je špičková hliníková konštrukcia Triple Triangle. Tento univerzálny rám triešti vibrácie po celom bicykli a tým pádom minimalizuje prenos vibrácií do sedlovej rúry.  Kvalita tohto materiálu vám zabezpečí i oveľa dlhšiu životnosť bicykla. Vy tak môžete bicykel používať častejšie a dlhšie.

Úžasná ovládateľnosť

Unikátna progresívna geometria, ktorou disponuje tento bicykel, vám pomôže s lepším ovládaním pri prudkých zjazdoch a zároveň vám zabezpečí lepšiu trakciu pri jazde na kopec. Ďalej vám zabezpečí oveľa lepší pohyb na bicykli vďaka väčšiemu priestoru, a tým pomáha  i k lepšej stabilite na bicykli.


Pohodlie je základ náročných trás

O pohodlnú jazdu na akomkoľvek bicykli sa musí postarať najmä kvalitné odpruženie a kolesá. A to vám zabezpečia veľmi kvalitné komponenty ako je vzduchová vidlica SR Suntour XCR-RL-R so zdvihom 120 mm, ktorá vám dovolí prejsť každú dieru, koreň či inú nerovnosť. Prejsť každú nerovnosť vám pomôžu i plášte Vittoria Barzo o rozmere 27.5/29 x 2.25", ktoré sa postarajú i o bezpečné a rýchle prejdenie prudkých zákrut vďaka neuveriteľnej priľnavosti.

Bezpečnejší a jednoduchší servis už neexistuje

Servis a údržbu bicykla zabezpečuje Grove Tube, čo znamená, že všetky  káble sú uložená v drážkach rámu a tým pádom sú ochránené pred dosahom kameňov a konárov. Navyše si vďaka tejto technológii poradíte so servisom veľmi jednoducho, rýchlo a najmä bezpečne.

Ako vyberať veľkosť?

  • cyklisti do 178 cm si zvolia veľkosť M
  • cyklisti od 179 do 189 cm využijú veľkosť L
  • cyklisti od 190 cm si vyberú variant XL

Legenda medzi americkými značkami

GT vyrába bicykle už od roku 1972 a po celý čas svojej existencie patria medzi tie najlepšie značky bicyklov na trhu. Navyše vďaka veľkému množstvu patentov patria medzi technologické priekopníkov, teda si nenechajte ujsť nové modely od tejto značky.  Budete s ňou vyzerať ako profesionál.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku