143258

Detský bicykel GT Stomper 20 Ace white

ID {{ productCode }}

Bicykel GT Stomper 20 Ace 2021 je ideálny bicykel pre vaše deti, ktorý je vybavený systémom Legit Fit, vďaka ktorému je bicykel bezpečnejší.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 143258

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Detský bicykel GT Stomper 20 Ace white

Detský bicykel GT Stomper 20 Ace white

408.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Pohlavie deti
Výška postavy 122 - 135 cm
Priemer kolies 20"
Konštrukcia Pevná vidlica
Materiál rámu hliník
Farba biela
Počet prevodov 1x7
Brzdy V-brake

Popis

Bicykel GT Stomper 20 Ace 2021 je ideálny pre vaše deti vo veku 4 - 8 rokov. Bicykel je vybavený systémom Legit Fit, vďaka ktorému je bicykel bezpečnejší. Súčasťou bicykla je aj stojan, ktorý sa bude vášmu dieťaťu určite hodiť.

Náhled videa

Zvládne akýkoľvek štýl

Bicykel je skutočne pre každé dieťa, hoci spoločnosť GT si je vedomá, že každé dieťa má jedinečný štýl jazdy, ktorý sa mení aj v priebehu rastu. Práve z tohto dôvodu spoločnosť GT prepracovala všetky svoje detské bicykle, ktoré teraz využívajú systém Legit Fit.

Nerozbitný stroj

Spoločnosť GT pri výrobe detských bicyklov rozhodne nešetrí na materiáloch. A každý model vrátane tohto je rovnako kvalitný a odolný ako ostatné bicykle pre dospelých, čo je pre deti dvojnásobne užitočné. Dôkazom toho je vysokokvalitný hliníkový rám, komponenty Shimano a ďalšie.

Lepšie, jednoduchšie a rýchlejšie

Tieto tri vlastnosti poskytnú vašim deťom systém Legit Fit. Užší stred a poloha pedálov kopírujú šírku bokov dieťaťa, čo zaručuje lepšiu polohu pri sedení. Zároveň je stred posunutý mierne dopredu, čo umožňuje ľahšie pedálovanie. Lepšie prevody, ktoré má bicykel, umožňujú dieťaťu rýchlejšie zrýchliť a získať lepšiu kontrolu nad bicyklom.

Ako si vybrať veľkosť?

  • detskí cyklisti do 102 cm môžu používať 20" kolesá
  • detskí cyklisti od 122 do 128 cm môžu používať 24" kolesá
  • detským cyklistom od 129 cm poslúžia 26" kolesá

Legenda medzi americkými značkami

Spoločnosť GT vyrába bicykle od roku 1972 a počas svojej existencie patrí medzi najlepšie značky bicyklov na trhu. Navyše vďaka veľkému počtu patentov patrí medzi technologických priekopníkov, takže si nenechajte ujsť nové modely tejto značky. S touto značkou budete vyzerať ako profesionál. 

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku