69.6 EUR

Detské kolieskové korčule Rollerblade FURY Black/White

Inline korčule Rollerblade FURY Black/White 2021 s pohodlným zapínaním a dobrou ovládateľnosťou porastú s vašimi malými mestskými korčuliarmi až o 4 veľkosti.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 111302

Detské kolieskové korčule Rollerblade  FURY Black/White

Detské kolieskové korčule Rollerblade FURY Black/White

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Rozsah intervalu veľkosti o 4 veľkosti
Farba čierno-biela
Pohlavie chlapci
Priemer koliesok 72 mm
Systém zapínania šnúrky + pracka + pásik na suchý zips
Tvrdosť koliesok 80A
Rám kompozitový
Trieda ložísk SG 3
Kategórie korčúľ fitness inline, urban
Štýl jazdy rekreačný, urban a freestyle
Rozťahovacie nastaviteľný
Spôsob nastavenia veľkosti stlačením tlačítka
Počet koliesok 4
Brzda áno
Kvalita spracovania 100
Komfort topánky 90
Komfort zapínania Komfort zapínania - 9 z 10 9/10
Rýchlosť jazdy 80
Ovládateľnosť 100
Celkové hodnotenie 90

Popis

Inline korčule Rollerblade FURY Black/White 2021 si zamilujú všetci malí mestskí korčuliari, ktorí sa chcú naučiť alebo zlepšiť svoje zručnosti na kolieskových korčuliach. Zabezpečuje ich pohodlné nosenie, istotu a kontrolu. Ich rodičia však budú nadšení aj vďaka nastaviteľnej veľkosti. Tieto korčule jednoducho porastú s vašimi deťmi alebo si ich môžu požičiavať súrodenci.


Až 4 rôzne veľkosti

Jednoduchý posuvný systém sa ovláda tlačidlom, ktoré umožňuje nastaviť korčule v rozsahu 4 veľkostí. Výrazné číslice v oblasti prstov vám prezradia, aká je veľkosť korčule. Vďaka tomu si ľahko zapamätáte veľkosti sád, ak si napríklad súrodenci medzi sebou vymenia korčule.

Vytvorené špeciálne pre deti

Všetky deti a rodičia ocenia, že korčule sa jednoducho zapínajú pomocou hornej pracky a spodného pásika na suchý zips. Pre dokonalé prispôsobenie je tento model vybavený aj šnúrkami. Dajú sa rýchlo stiahnuť a vaše dieťa si čoskoro dokáže korčule bezpečne zapnúť samo. Vďaka zníženému ťažisku pre lepšiu stabilitu a kontrolu si korčuľovanie naozaj užije.

Pohodlie predovšetkým

Odvetraná škrupina zaručuje, že sa váš malý korčuliar nebude zbytočne potiť a korčule mu dokonale padnú. Len v pohodlných korčuliach, ktoré nikde netlačia, sa deti cítia naozaj dobre a majú radosť z pohybu.

Pre radosť z rýchlosti a ovládania

Korčule sa dodávajú so 4 kolieskami 72 mm/80A, ale môžete ich vymeniť aj za veľkosť 76 mm. Nižšia tvrdosť koliesok zaručuje lepšiu priľnavosť, aby sa korčule ľahko ovládali, boli bezpečné, ale aj zábavné. K tomu prispievajú aj ložiská SG3.


Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku