175979

Dámske kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO SHORT CUFF

ID {{ productCode }}

Dámske kolieskové korčule - Priemer koliesok 90 mm, Tvrdosť koliesok 83A, Počet koliesok 4, Trieda ložísk ILQ 9, Farba čierna fialová, Brzda áno, Systém zapínania rýchloupínacia šnúrka, pracka, Rám hliníkový

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 175979

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Dámske kolieskové korčule K2  VO2 S 90 PRO SHORT CUFF

Dámske kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO SHORT CUFF

233.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Technológia K2 VO2 Cuff, K2 S Frame, K2 Speed Lacing, K2 Vortech Ventilation System, K2 SoftBoot
Typ produktu kolieskové korčule
Pohlavie ženy
Priemer koliesok 90 mm
Tvrdosť koliesok 83A
Počet koliesok 4
Trieda ložísk ILQ 9
Farba fialová, čierna
Brzda áno
Systém zapínania rýchloupínacia šnúrka, pracka
Rám hliníkový
Kategórie korčúľ fitness inline
Vymeniteľný podvozok nie
Štýl jazdy športový
Kvalita spracovania
100
Komfort topánky
100
Rýchlosť jazdy
100
Komfort zapínania
10
Celkové hodnotenie
100
Ovládateľnosť
100
Vhodnosť na športy inline korčuľovanie

Popis

Tieto korčule sú vďaka kvalitným komponentom vhodné aj pre začiatočníkov. Vysokokvalitné kolieska 83A a ložiská ILQ 9 Classic Plus filtrujú nepríjemné nárazy na nerovnom povrchu. Zároveň ti tieto kolieska s priemerom 90 mm zaistia stabilitu, rýchlosť aj bezpečnosť pri jazde, vďaka oveľa lepšej ovládateľnosti.

175979.webp

Cesta k lepšiemu zdravému životnému štýlu

Súčasť zdravého životného štýlu je pohyb a vďaka týmto inline korčuliam pre teba bude pohyb zábavnou činnosťou. Korčule K2 VO2 S 90 Pro Short Cuff ti poskytnú podporu klenby chodidla a zaistia ti maximálne pohodlie. Vďaka zosilnenej konštrukcii na bokoch je noha pevnejšia a zabraňuje nepríjemnému vyvrtnutiu členku počas jazdy.

Inovatívna americká spoločnosť

k2 logo

Spoločnosť K2 bola pôvodne založená v roku 1962 v USA ako lyžiarska spoločnosť. V súčasnosti sa zameriava na viacero oblastí vrátane inline korčuľovania. K2 sa tiež zameriava na inovácie a neustále sa snaží svoje produkty vylepšovať, tak aby si mohla zažiť čo najlepšie zážitky. Ponúka široké spektrum korčúľ, a tak si vyberie korčule začiatočník aj pokročilý.


Technológie (5)

K2 S Frame

Velká rámová revolúcia

Jednostranný rám K2-S Frame z hliníkovej zliatiny je všestranný a predovšetkým je vďaka menšiemu podielu materiálu veľmi ľahký. Vďaka tomu môžete skvele manévrovať a výborná tuhosť nahráva tiež zvýšenej stabilite pri vysokých rýchlostiach. Prenos energie z nôh do korčúľ ešte lepšia vďaka nižšie položenému ťažisku.

S Frame

Na detail technológie

K2 Speed Lacing

Speed Lacing

Korčule sú vybavené rychlozapínacím systémom K2 Speed Lacing - zaviazanie korčúľ jedným zatiahnutím. Uťahovanie je jednoduché a rýchle. Šnúrky sú spojené a zakončené plastovým úchytom v tvare písmena T. Šnúrky vedú v jazyku cez uzamykací mechanizmus, kde sa po zatiahnutí šnúrka sama zaistí. Korčule sa rozvezujú jednoduchým stlačením zámky na šnúrkach. Rýchlozapínací systém K2 umožní rýchlo sa obuť i vyzuť z korčúľ.

Na detail technológie

K2 VO2 Cuff

Rozumie si s rýchlikmi

Vrchná časť korčúľ VO2 dokonale pasuje s veľkými kolieskami pre rýchlu jazdu. Aby ste mohli ísť ešte rýchlejšie, potrebujete ľahkú konštrukciu a dokonalú podporu vysoko nad zemou. Všetko cuff VO2 spĺňa.

Na detail technológie

K2 Vortech Ventilation System

Korčuľa je vybavená technológiou K2 Vortech Ventilation System, ktorá zabezpečuje dokonalú cirkuláciu vzduchu a ochladzovanie nohy. Vzduch je k nohe privádzaný viacerými spôsobmi a z viacerých strán. Špeciálne tvarovaná podrážka má 7 otvorov na prívod vzduchu a 7 otvorov výfukových. O transport vzduchu sa starajú dva vzduchové kanáliky, ktoré fungujú od špičky k päte. Tento design núti vzduch nasávať skrz otvory a kanály vzduchu ho rozvádzajú smerom k päte korčule. Vzduch vysáva vlhkosť z hornej výstelky, ochladzuje teplý vzduch a skrz odvetrávacie otvory prúdi von.

K2 Vortech Ventilation System

Na detail technológie

K2 SoftBoot

V roku 1994 spôsobila značka K2 revolúciu v in-linovom priemysle tým, že predstavila úplne prvé korčule s pohodlnou topánkou nesúcou označenie K2 Softboot. Táto patentovaná technológia K2 poskytuje korčuliarovi precíznosť a presnosť pevnej topánky, ale v novom a najmä omnoho pohodlnejšom a ľahšom prevedení mäkkej topánky. Vďaka tomu sa korčuľovanie okamžite a navždy zmenilo, tento šport sa stal zábavnejším a jednoduchším.

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Najlepšie hodnotené (1)

220
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Dámske kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO SHORT CUFF EUR 36,5
Recenzia variantu: EUR 36,5
Overený zákazník

- Trenčín

5

výborné, ľahučké, kvalitné komponenty, spokojnosť :-) ďakujem

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku