179040

Dámske kolieskové korčule K2 Alexis 80 Pro

ID {{ productCode }}

Dámske inline korčule K2 Alexis 80 Pro v čierno-fialovej farebnej kombinácii sú ideálne pre začiatočníčky, ktoré hľadajú kvalitné korčule za veľmi dostupnú cenu.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 179040

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 93.99 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 93.99 €

Ďalšia ponuka modelu Alexis

Dámske kolieskové korčule K2 Alexis 80 Pro

Dámske kolieskové korčule K2 Alexis 80 Pro

149.95
93.99
Ušetríš 55.95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 93.99 €

Parametre

Modelový rad Alexis
Technológie K2 Stability Plus Cuff, K2 Speed Lacing, K2 F.B.I. Frame, K2 SoftBoot
Pohlavie ženy
Farba
Priemer koliesok 80 mm
Systém zapínania rýchloupínacia šnúrka + suchý zips + pracka
Tvrdosť koliesok 80A
Rám kompozitový
Trieda ložísk ABEC 5
Kategórie korčúľ fitness inline
Štýl jazdy rekreačný
Použité technológie K2 SoftBoot
, K2 Speed Lacing
, K2 F.B.I. Frame
, K2 Stability Plus Cuff
Počet koliesok 4
Brzda áno
Kvalita spracovania 100
Komfort topánky 100
Komfort zapínania Komfort zapínania - 9 z 10 9/10
Rýchlosť jazdy 80
Ovládateľnosť 100
Celkové hodnotenie 100

Popis

Tieto korčule sú vhodné pre začiatočníkov vďaka vysoko kvalitným komponentom, ktorými sú tieto korčule vybavené. Vysokokvalitné kolesá 80A a ložiská ABEC 5 filtrujú nepríjemné nárazy na nerovnom povrchu. Zároveň ti tieto kolieska s priemerom 80 mm zaistia stabilitu, rýchlosť aj bezpečnosť pri jazde vďaka oveľa lepšej ovládateľnosti.

179040.jpg

Cesta k lepšiemu zdravému životnému štýlu

Súčasť zdravého životného štýlu je pohyb a vďaka týmto inline korčuliam pre teba bude pohyb zábavnou činnosťou. Tieto korčule ti poskytnú podporu klenby chodidla a zaistia ti maximálne pohodlie. Vďaka zosilnenej konštrukcii na bokoch je noha pevnejšia a zabraňuje nepríjemnému vyvrtnutiu členku počas jazdy.

179040-1.jpg

Inovatívna americká spoločnosť

k2 logo

Spoločnosť K2 bola pôvodne založená v roku 1962 v USA ako lyžiarska spoločnosť. V súčasnosti sa zameriava na viacero oblastí vrátane inline korčuľovania. K2 sa tiež zameriava na inovácie a neustále sa snaží svoje produkty vylepšovať, tak aby si mohla zažiť čo najlepšie zážitky. Ponúka široké spektrum korčúľ, a tak si vyberie korčule začiatočník aj pokročilý.

Technológie (4)

K2 Stability Plus Cuff

Nešnurujte sa do zvieracej kazajky, zvoľte ľahkosť a jednoduchosť

Systém zapínania nijak nevybočuje zo štandardov zažitých pre rekreačné a fitness inline korčule. Stability Plus Cuff podporí vaše nohy presne v miestach, kde si žiadajú najviac stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jazdou. Pretože nejde o žiadny zložitý systém z ocele, sú celé korčule o to ľahšie. Tým pádom sú aj všestrannejšie a neprekážajú deťom ani ženám.

Na detail technológie

K2 Speed Lacing

Speed Lacing

Korčule sú vybavené rychlozapínacím systémom K2 Speed Lacing - zaviazanie korčúľ jedným zatiahnutím. Uťahovanie je jednoduché a rýchle. Šnúrky sú spojené a zakončené plastovým úchytom v tvare písmena T. Šnúrky vedú v jazyku cez uzamykací mechanizmus, kde sa po zatiahnutí šnúrka sama zaistí. Korčule sa rozvezujú jednoduchým stlačením zámky na šnúrkach. Rýchlozapínací systém K2 umožní rýchlo sa obuť i vyzuť z korčúľ.

Na detail technológie

K2 F.B.I. Frame

Cestou necestou, poľom, nepoľom

Rám F.B.I. (Frame Base Interlocking) nesie vynikajúcu správu pre všetkých začínajúcich korčuliarov. Rám z kompozitu je vhodný pre rekreačné korčuľovanie, pričom absorbuje oveľa viac vibrácií, ako je zvykom u ďalších K2 rámov. Znamená to, že sa pokojne môžete učiť na nerovnom povrchu a nohy vám po vyzutí korčúľ nebudú brnieť ešte dva dni. Na nerovnom teréne rám využijú aj pokročilí korčuliari.

Na detail technológie

K2 SoftBoot

V roku 1994 spôsobila značka K2 revolúciu v in-linovom priemysle tým, že predstavila úplne prvé korčule s pohodlnou topánkou nesúcou označenie K2 Softboot. Táto patentovaná technológia K2 poskytuje korčuliarovi precíznosť a presnosť pevnej topánky, ale v novom a najmä omnoho pohodlnejšom a ľahšom prevedení mäkkej topánky. Vďaka tomu sa korčuľovanie okamžite a navždy zmenilo, tento šport sa stal zábavnejším a jednoduchším.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku