112787

Dámska obuv The North Face Vectiv Exploris Mid Futurelight Micro Chip Grey/Maui Blue

ID {{ productCode }}

Šedá dámska obuv The North Face Vectiv Exploris Mid Futurelight Micro Chip s pomocou najmodernejších technológií TNF dokáže na akejkoľvek horskej ceste využiť maximum energie.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 112787

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Dámska obuv The North Face Vectiv Exploris Mid Futurelight Micro Chip Grey/Maui Blue
104.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
104.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Šedá dámska obuv The North Face Vectiv Exploris Mid Futurelight Micro Chip s pomocou najmodernejších technológií TNF dokáže na akokoľvek náročnej horskej ceste využiť maximum energie.

Náhled videa

Technológie pre väčší výkon a pohodlie

Kombináciou ultra ľahkého, pevného plátu, kolískovej medzipodošvy a vzorku SurfaceCTRL™ dokáže naša nová technológia VECTIV™ na ceste využiť maximum energie. Vďaka nej v trailovej obuvi Exploris ubehnete akúkoľvek vzdialenosť. Membrána FUTURELIGHT™ je neuveriteľne priodušná a sieťovina z ripstopu Cordura® je odolná a zároveň ľahká. Vystužená päta a prstová časť chránia nohy na kamenistých cestách a 4mm kolíky udržia trakciu i na nerovnom teréne.

BOTY VECTIV EXPLORIS FUTURELIGHTBOTY VECTIV EXPLORIS FUTURELIGHTBOTY VECTIV EXPLORIS FUTURELIGHT


Vlastnosti

 • Hmotnosť páru: 714 g
 • Zvršok: Oteruvzdorný sieťovaný ripstop Cordura®
 • Podrážky: Technológia VECTIV™
 • Zvršok: Priedušná nepremokavá membrána FUTURELIGHT™
 • Krížové šnurovanie
 • Integrovaná ochrana prstov
 • Vložky OrthoLite® X55™
 • 3D plát z TPU rovnakej hustoty pod chodidlom poskytuje stabilitu viacerými smermi
 • Kolísková medzipodošva poháňa smerom dopredu
 • Medzipodošva z peny EVA rovnakej hustoty s vysokým odrazom
 • Gumová podrážka SurfaceCTRL™ ideálna na turistiku
 • 4mm kolíky

Výhody

 • Nepremokavá tkanina zabraňuje prenikaniu vlhkosti a zaručuje, že zostanete v suchu.
 • Ľahká tkanina pomáha regulovať telesnú teplotu a súčasne vytvára pocit pohodlia.
 • Zloženiny gumy zaručujú vynikajúcu priľnavosť, trakciu a odolnosť i na klzkom povrchu.

Technológia

Penové stielky OrthoLite® sú ľahké a priedušné. Disponujú tiež integrovanou reguláciou vlhkosti a majú antimikrobiálny účinok.

Táto zmes biologickej gumy podrážky Surface CTRL® poskytuje výnimočnú trakciu a odolnosť.

The North Face
Základné poslanie značky The North Face® sa od roku 1966 nemení:
Poskytovať športovcom a novodobým dobrodruhom to najlepšie vybavenie, podporovať zachovanie prírodných krás a inšpirovať globálne hnutie putovania za dobrodružstvom.
 S pomocou najnovších technológií, vedeckého výskumu a s ohľadom na udržateľnosť vyrába The North Face® oblečenie, obuv a ďalšie vybavenie pre outdoorové aktivity špičkovej kvality.
The North Face

Parametre

Pohlavie ženy
Farba šedá
Typ produktu outdoorová obuv vysoká
Vhodnosť na športy turistika
Vodeodolnosť/nepremokavosť áno
Membrána FutureLight
Materiál vrchnej časti Cordura
Podrážka guma

Technológie (2)

The North Face Vectiv

Vectiv ™

Testované športovcami

Základom filozofie Athlete Tested.Expedition Proven je. ™ je presvedčenie, že poznatky športovcov môžu zlepšiť naše produkty. Počas viac ako dvoch rokov testovania museli naši konštruktéri VECTIV™ prehodnotiť budúcnosť technológie trailov. To bol jediný spôsob, ako mohli technológiu posunúť o krok ďalej.

stazeny-soubor-70-.jpg

Laboratórne overené

Technológia VECTIV™ znižuje nárazy pri každom kroku, ale maximálne využíva vytvorenú energiu. Podľa nezávislého výskumu znižuje Flight VECTIV™ nárazy do holene o 10 %.

3D doska VECTIV™ pod chodidlom je pokročilá technológia, ktorá sa bežne používa v cestnej obuvi, vyladená pre trail. Či už ide o turistiku alebo beh, táto zložená vrstva vám dodá energiu, pružnosť a podporu.

Kolíska medzipodrážky VECTIV™ dokáže premeniť vašu energiu na pohyb vpred. Vysoko flexibilná zmes a revolučný dizajn podrážky vám zaručia, že každý krok využijete naplno.

Podrážka SurfaceCTRL s vysokou trakciou zaručuje istotu v každom teréne. Jeho odolný a priľnavý materiál vám pomôže prekonať každú prekážku, ktorá sa vám postaví do cesty.


vectiv
Na detail technológie

The North Face Futurelight

Futurelight ™

Prvýkrát sa nám podarilo dať vodotesnej membráne schopnosť prepúšťať vzduch. V porovnaní s bežnými membránami umožňuje nanoštruktúra membrány FUTURELIGHT™ priechod vzduchu, čím sa zlepšuje vetranie a priedušnosť bez toho, aby sa znížila vodotesnosť alebo odolnosť. Táto nová štruktúra nanovlákien nám umožnila vytvoriť našu najľahšiu a najpriedušnejšiu membránu v histórii. Mimoriadne tenký a pružný odev je mimoriadne pohodlný a chráni pred nepriaznivými vplyvmi aj v tom najnáročnejšom počasí.

Nanovrstvenie - nový typ technológie

Použili sme jedinečnú výrobnú metódu nazývanú nanovlákno, ktorá vytvára mikroskopické nanovlákna, ktoré umožňujú zachovať priedušnosť aj pri vysokej nepremokavosti.

Vytvorením dostatočne malých nanovlákien, ktoré umožňujú voľné prúdenie vzduchu, zatiaľ čo voda je zachytená vonku, sme dosiahli úroveň priedušnosti, ktorá je pre FUTURELIGHT™ jedinečná.

Jednou z najdôležitejších vlastností technológie FUTURELIGHT™ je možnosť prispôsobiť ju vašim potrebám. Naši dizajnéri teraz môžu počas výrobného procesu upravovať hmotnosť, elasticitu, priedušnosť a dokonca aj odolnosť, aby splnili potreby každého športovca a každého použitia.

Dôkladne testované

Náš tím elitných športovcov sa podieľal na tvorbe prototypov, vývoji a testovaní produktov FUTURELIGHT™. Každý aspekt výrobku bol dôkladne konzultovaný so špičkovými športovcami, čo prinútilo naše tímy dizajnérov a textilných inžinierov premýšľať o budúcnosti technického oblečenia.

Od vrcholu Mount Everestu až po prvý zjazd na lyžiach z Lhotse... Priedušnú a nepremokavú technológiu FUTURELIGHT™ intenzívne testoval náš tím elitných športovcov v najťažších podmienkach na Zemi počas 400 po sebe nasledujúcich dní.Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku