1375404

Dámska bežecká obuv On Cloudflow Mulberry/Mineral EUR 37,5

ID {{ productCode }}

Cloudflow vybavený najnovšou generáciou CloudTec nestráca čas: pripraviť, nastaviť, prúdiť! Od prvého kroku má rekordných 18 mrakov a jeden cieľ: ukázať vám, ako vyzerá váš bežecký vrchol. Zažite neuveriteľne mäkký náraz a výbušný odraz. Vylepšená pena Helion superfoam , adaptívne navrhnutá sieťovina a citlivá doska Speedboard. Pretože jediné, čo si zapamätáte, je: flow.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1375404

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu Cloudflow

Dámska bežecká obuv On  Cloudflow Mulberry/Mineral  EUR 37,5

Dámska bežecká obuv On Cloudflow Mulberry/Mineral EUR 37,5

125.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Modelový rad Cloudflow
Pohlavie ženy
Farba fialová
Vhodnosť na športy beh, tréning
Drop 6 mm
Dosľap neutrálny
Typ behu tréning

Popis

Bezkompromisné pohodlie Ľahké, rýchle a plne odpružené. Zvládni tréning aj preteky s úplným pohodlím.

Cloudflow technológie nesklame nejedného bežca

Cloudflow umožňuje bežcom prístup k technológii na elitnej úrovni. CloudTec® v ultraľahkej Helion™ superpene kombinuje rýchly a reaktívny pocit s plne odpruženou ochranou na ceste. Konštrukcia zvršku z inžinierskeho pleteného materiálu ponúka pocit pevného a bezpečného sedu, či už trénuješ alebo závodíš.


Kvalitné materiály

Prepracovaný zvršok vytvára pohľadnejší a pohodlnejší design. Nielenže vyzerá štýlovo, ale je aj šetrný k životnému prostrediu, pretože využíva 70% recyklovaného polyesteru. Starostlivo umiestnené gumové držiaky zaisťujú lepšiu trakciu pri prudkom zatáčaní pri vysokých rýchlostiach.


Štýlové a funkčné

Tretia generácia Cloudflow, vyvinutá pre elitných športovcov, dokáže všetko a je rýchlejšia ako kedykoľvek predtým. Výbušný Speedboard® dodáva každému kroku energiu ako pružina. Je navrhnutý pre vysoké rýchlosti a maximálne pohodlie, či už bežíš 5 kilometrov alebo polmaratón.

Technológie (1)

CloudTec®

Vylepšená podrážka pre váš vyšší výkon

Technológia On Running CloudTec® prináša do segmentu bežeckej obuvi nový typ podrážky. Vďaka nej bude váš beh príjemne plynulý, nech už vyrazíte na cestu alebo do terénu.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku