90.89 EUR

Dámska bežecká obuv Inov-8 Terra Ultra G 270 Green/Teal

Dámska bežecká obuv Terra Ultra G 270 od spoločnosti Inov-8 je ideálnou voľbou na tempové behy a preteky na zmiešaných povrchoch. 

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 127678

Ďalšia ponuka modelu Terra Ultra G 270

Dámska bežecká obuv Inov-8  Terra Ultra G 270 Green/Teal

Dámska bežecká obuv Inov-8 Terra Ultra G 270 Green/Teal

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Farba zelená
Drop 0 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie ženy
Hmotnosť 270 g
Typ behu tréning, rýchly beh, závod

Popis

Dámska bežecká obuv Terra Ultra G 270 od spoločnosti Inov-8 je ideálnou voľbou na tempové behy a preteky na zmiešaných povrchoch. Dá sa použiť na horský beh, beh po chodníku aj beh v parku. Táto obuv je v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi pohodlnejšia, prirodzenejšia a energickejšia.

Veľký dôraz sa kladie na všestrannosť obuvi. Priľnavosť nie je taká ostrá, a preto vás neobmedzuje pri behu na ceste a spevnených cestách. Nový vzor podrážky má spoľahlivejšiu priľnavosť aj na technickejšom chodníku a mäkkom podklade. Grafen je zodpovedný za bezkonkurenčný pomer medzi priľnavosťou a odolnosťou podrážky.

Vďaka dvojitému odpruženiu je táto obuv prístupná aj menej skúseným bežcom, ktorí nemajú ideálnu techniku behu v prednej časti chodidla. Základom obuvi je nová pena PowerFlow Max s maximálnou mäkkosťou a vynikajúcou návratnosťou energie. Celkové pohodlie ovplyvňuje aj 6 mm stielka Boomerang z vysokoenergetickej peny TPU

Celková úroveň odpruženia 18 milimetrovposkytuje maximálne pohodlie, flexibilitu a dokonalý prehľad o teréne. Vďaka týmto funkciám si môžete naplno užiť dlhé behy. Relatívne nízka hmotnosť má vplyv na úsporu energie, ako aj na vysokú dynamiku a flexibilitu. Špecifickými vlastnosťami tohto modelu sú nulový drop, ktorý podporuje vysokú propriocepciu, prirodzenosť a skvelý cit pre terén.

Vysoko odolný zvršok z prepracovanejších materiálov je natiahnutý na najširšie kopyto (štandardný strih). Kombinácia štruktúrovanej tkaniny a odolného pogumovania zaručuje, že topánka dokonale sedí na nohe. Dlhá životnosť bola potvrdená intenzívnym testovaním v kamenistom prostredí, kde hrubšia medzipodrážka chráni chodidlo pred nárazmi.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku