160973

Cyklovozík Thule Coaster XT

ID {{ productCode }}

Cyklovozík - 1 alebo 2 , 3, Farba zelená, Hmotnosť 12 kg, Rozmery zloženého vozíka/kočíka (bez madla) 96 × 45 × 30 cm, 5bodové bezpečnostné, Nosnosť 45 kg

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 160973

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 449.00 €

Ďalšia ponuka modelu Coaster XT

Cyklovozík Thule Coaster XT

Cyklovozík Thule Coaster XT

449.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 449.00 €

Parametre

Modelový rad Coaster XT
Typ produktu detský vozík
Počet detí 1 alebo 2
Počet kôl 3
Farba zelená
Prevedenie madla ergonomicky tvarované s rôznymi úchytmi
Hmotnosť 12 kg
Rozmery zloženého vozíka/kočíka (bez madla) 96 × 45 × 30 cm
Brzda nie
Upínacie pásy 5bodové bezpečnostné
Nosnosť 45 kg
Miminkovník možnosť dokúpiť
Reflexné prvky áno
Bezpečnostné normy áno
Prestavba na vychádzakové prevedenie (kočík) áno, je súčasťou balenia
Prestavba na behanie alebo jazdu na inline korčuliach možnosť dokúpiť
Prestavba na prívesný vozík za bicykel áno, súčasťou balenia
Prestavba na beh na lyžiach nutné dokúpiť

Popis

Detský vozík za bicykel Thule Coaster XT v zelenej farbe je odolný, pohodlný vozík, ktorý je ideálny pre tých z vás, ktorí si chcete užiť cyklovýlety aj s deťmi. Vozík sa ku kolesu bezpečne upevňuje pomocou patentovaného závesu ezHitch™ spoločnosti Thule. Tento vozík vám dokonca poslúži aj ako kočík.

Náhled videa

Nedostatok miesta neexistuje

Vozík je úplne skvelý aj pre početnejšiu rodinu, pretože v ňom môžete voziť až dve deti. Navyše má tento vozík naozaj veľký úložný priestor, do ktorého môžete uložiť všetko, čo potrebujete na výlety pre deti aj pre seba. Limitujúca pre vás bude tak maximálne nosnosť vozíka, ktorá má hornú hranicu 45 kg.

Bezpečnosť je základ

Základom vozíka je vysoká bezpečnosť, ktorú vozík vo všetkých smeroch spĺňa. Vozík spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy a je doplnený o reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť. Vozík sa ku kolesu bezpečne upevňuje pomocou patentovaného závesu ezHitch™ spoločnosti Thule. Bezpečné umiestnenie detí vo vozíku zaisťujú päťbodové polstrované bezpečnostné pásy.

2v1

Jedná sa o špičkový model vozíka, ktorý kombinuje variant vozíka za bicykel a detského kočíka. To oceníte najmä vtedy, ak chcete skombinovať viacero aktivít dohromady. Výhodou je, že tento vozík môžete používať v akomkoľvek teréne a takmer pri akejkoľvek činnosti.

Pohodlie pre všetkých

Pohodlie vozíka pocítia hlavne deti, ale aj rodičia. Nastaviteľné riadidlá HeightRight™ rodičom ponúkajú maximálny komfort. Dieťa zase bude ochránené pred UV žiarením, ale aj pred lietajúcim hmyzom vďaka ochrannej sieťke.

Kompatibilita a skladnosť výhodou

Veľkou prednosťou tohto vozíka je aj jeho skladnosť. Vozík je možné veľmi ľahko zložiť, a tak sa dobre skladuje aj preváža. Navyše pri váhe 12 kg prenesiete tento vozík prakticky kamkoľvek. Veľkým bonusom je, že vozík je kompatibilný s radom doplnkov Thule, takže môžete využiť doplnky, ktoré už máte doma.

Škandinávska kvalita

Spoločnosť Thule je švédska firma, ktorá sa už viac ako 75 rokov snaží o to, aby ste si mohli ľahšie užiť všetky dobrodružstvá aj s deťmi. Thule sa zameriava na bezpečnosť, vysokú kvalitu, dizajn, ale aj na jednoduché používanie svojich výrobkov.


Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Príslušenstvo (2)