132.9 EUR

Športové okuliare POC Aim modré

Cyklistické okuliare POC Aim v modrej farbe výborne využije každý cyklista, nech už jazdí po ceste alebo v teréne. Vďaka  technológii Clarity uvidíte ostro a jasne v akejkoľvek rýchlosti.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 92675

Športové okuliare POC  Aim modré

Športové okuliare POC Aim modré

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Technológie POC Clarity
Farba rámu okuliarov modrá

Popis

Cyklistické okuliare POC Aim v modrej farbe výborne využije každý cyklista, nech už jazdí po ceste alebo v teréne.

Bezpečnosť na prvom mieste

Technológia zorníka Clarity zabezpečí ostré videnie a riadi farebné spektrum pre lepší kontrast, definíciu farieb a jasnejšie videnie v akomkoľvek prostredí. Samozrejmosťou je kompletná UV ochrana (UV400). Minimalistický dizajn ľahkého a veľmi odolného rámu zabezpečí väčšie zorné pole. Postraničky a nosník sú vyrobené z gumy a sú plne nastaviteľné pre bezpečné uchytenie pri akomkoľvek pohybu. Okuliare sú prispôsobené na použitie s prilbami POC, teda  perfektne sedia a tým prispievajú k ešte väčšiemu pohodliu a bezpečnosti pri jazde.

PDP-AIM1001-1506-LeadBlue-VioletGoldMirror-05-1200x-1-.jpgPDP-AIM1001-1506-LeadBlue-VioletGoldMirror-02-1200x-1-.jpg32-POC-2020-Women-VentralAirSPIN-Aim.jpgPDP-AIM1001-1506-LeadBlue-VioletGoldMirror-03-1200x.jpg


poc
poc

Značka POC, popredný výrobca prílb, okuliarov, oblečenia a doplnkov pre zimné športy a cyklistiku, bola založená v roku 2005 v Švédsku.

Od počiatku si stanovila za hlavný úkol chrániť životy a minimalizovať následky nehôd športovcov, tak, že bude vyvíjať športové vybavenie s ohľadom na optimálnu osobnú ochranu a bezpečnosť.


Technológie (1)

POC Clarity

I v rýchlosti uvidíte každý detail

Vďaka technológii POC Clarity uvidíte jasne každý detail v okolitom teréne i vo vysokej rýchlosti. Na bicykli alebo na lyžiach tak zavčasu a s prehľadom zaznamenáte každú prekážku.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku