177529

Cyklistická prilba POC Ventral Air MIPS

ID {{ productCode }}

POC Ventral Air MIPS Uranium Black je špičková cestná prilba pre náročných cyklistov, ktorí ocenia vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia, najmä v teplom počasí.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 177529

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 180.70 €
Cyklistická prilba POC  Ventral Air MIPS

Cyklistická prilba POC Ventral Air MIPS

260.00
180.70
Ušetríš 79.30 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 180.70 €

Parametre

Pohlavie muži
Účel Cestné
Farba čierna
MIPS Áno

Popis

POC Ventral Air MIPS Uranium Black je špičková cestná prilba pre náročných cyklistov, ktorí ocenia vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia, najmä v teplom počasí.
Náhled videa

Nová vrchná prilba

POC Ventral Air MIPS je navrhnutý tak, aby poskytoval chladenie a ventiláciu ako nikdy predtým. Vďaka presným ventilačným otvorom a vnútorným kanálom na prívod a odvod vzduchu pri nízkych a vysokých rýchlostiach poskytuje prilba vynikajúci chladiaci účinok na celú hlavu. Prilba je ideálna na dlhé jazdy v horách alebo na teplejšie dni v sedle. Ventrálne vzduchové lamely zlepšujú aerodynamický profil jazdca a minimalizujú odpor vzduchu. Špecifické zóny prúdenia vzduchu zlepšujú vetranie a chladenie, zatiaľ čo aerodynamicky optimalizovaná zadná hrana znižuje turbulencie.

POC Ventral Air MIPS Uranium BlackPOC Ventral Air MIPS Uranium Black


Výnimočne ľahká cestná cyklistická prilba bola vyvinutá na základe koncepcie POC Whole Helmet Concept™. Má unibody škrupinovú konštrukciu a vložku EPS, ktorá poskytuje ideálnu rovnováhu medzi hmotnosťou a bezpečnosťou. Bezpečnosť jazdca zaisťuje technológia MIPS, ktorá zvyšuje ochranu proti rotačnému nárazu.

Hlavné výhody prilby POC Ventral Air MIPS

  • Najnovšia technológia od špecialistov na ochranu mozgu MIPS zvyšuje ochranu proti rotačnému nárazu.
  • Vložka EPS je optimalizovaná tak, aby poskytovala ochranu pred nárazmi pri nízkej hmotnosti.
  • Polykarbonátová škrupina zlepšuje štrukturálnu stabilitu a zvyšuje integritu prilby.
  • Jednoduchý 360° systém nastavenia uľahčuje bezpečné a pohodlné nastavenie.
  • Unikátne navrhnuté vnútorné kanály na prúdenie vzduchu zabezpečujú vetranie pri vysokých a nízkych rýchlostiach bez toho, aby ovplyvňovali aerodynamický výkon.
  • Jedinečný aerodynamický dizajn optimalizovaný prostredníctvom rozsiahleho testovania CFD s cieľom minimalizovať turbulencie.
  • Zvyškový vzduch prúdiaci okolo prilby je regulovaný aerodynamickou odtokovou hranou pod uhlom 22°: ideálny uhol na minimalizáciu turbulencií.
  • Špecifické podložky s vysokým trením na prednej strane prilby na jednoduché a bezpečné umiestnenie slnečných okuliarov počas jazdy.

poc
pocpoc

pocZnačka POC, popredný výrobca prilieb, okuliarov, oblečenia a doplnkov pre zimné športy a cyklistiku, bola založená v roku 2005 vo Švédsku.

Spoločnosť si od začiatku stanovila za svoju hlavnú úlohu chrániť životy a minimalizovať následky nehôd športovcov tým, že vyvíja športové vybavenie s ohľadom na optimálnu osobnú ochranu a bezpečnosť.
Využívaním vedeckých poznatkov a neustálym vývojom a inováciami posúva spoločnosť POC odvetvie cyklistického vybavenia vpred. Spoločnosť POC získala ocenenie "Značka roka" v cyklistickom priemysle a používajú ju profesionálni aj amatérski športovci.

Technológie (1)

POC MIPS

MIPS - ešte lepšia ochrana hlavy

Elastické vložky MIPS sa pri náraze pod uhlom roztiahnu a absorbujú ešte väčšiu časť sily, ktorá by sa inak preniesla na hlavu. Aj keď je to len pár milimetrov, môžu vám v kritickom okamihu zachrániť život.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku