114112

Cyklistická helma Scott Groove Plus (CE) Florida Red

ID {{ productCode }}

Cyklistickú prilbu Scott Groove Plus v červenej farbe využijete všade tam, kde potrebujete kvalitnú ochranu hlavy - v meste, na víkendovej jazde po cyklotrase alebo dokonca na cyklotrase.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 114112

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 60.90 €
Cyklistická helma Scott Groove Plus (CE) Florida Red

Cyklistická helma Scott Groove Plus (CE) Florida Red

69.90
60.90
Ušetríš 9.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 60.90 €

Parametre

Technológie Scott MIPS
Pohlavie unisex
Účel Cestné, MTB, Enduro, Trail, Mestské
Farba červená
Hmotnosť 270 g
Použitie podľa štýlu jazdy MTB, cestné

Popis

Cyklistickú prilbu Scott Groove Plus v červenej farbe využijete všade tam, kde potrebujete kvalitnú ochranu hlavy - v meste, na víkendovej jazde po cyklotrase alebo dokonca na cyklotrase.

Všestranná ochrana

SCOTT Groove Plus je štýlový univerzálny model značky Scott, ktorý je rovnako doma v meste aj na najtechnickejšom traile. Kombinácia integrovaného systému MIPS® a rozšírenej krycej plochy poskytuje vynikajúcu ochranu pred nárazmi. Elegantný dizajn vám zaručí, že budete vyzerať skvele, kamkoľvek pôjdete. Vďaka upínaciemu systému MRAS môžete prilbu úplne prispôsobiť svojim potrebám. Nastavte výšku zadnej ergonomickej kolísky a pevne ju utiahnite pomocou otočného mikromechanizmu. Systém MRAS zaručuje bezpečné a pohodlné nosenie na hlave, aby ste sa mohli plne sústrediť na cestu.

Vlastnosti

  • Technológia MIPS
  • In-mold technológia, polykarbonátová škrupina
  • Upínací systém MRAS
  • Odnímateľný priezor
  • Hmotnosť približne 270 g

Veľkosti

  • S/M: 52-58 cm
  • M/L: 57-62 cm

Technológie (1)

Scott MIPS

Hľadáte najlepšiu ochranu, akú môžete získať? Vyberte si prilbu so systémom MIPS.

Prilby SCOTT s integrovaným systémom ochrany mozgu MIPS® ponúkajú úplne nový rozmer bezpečnosti. Bez ohľadu na to, ako a kde jazdíte, vyberte si prilbu SCOTT a jazdite bezpečnejšie.


Bežné prilby sa testujú na pád kolmo na pevnú podložku. Sú vyrobené tak, aby chránili hlavu pred priamym/radiálnym nárazom. MIPS skúma nehody, ku ktorým dochádza v realite, už viac ako 15 rokov. V spolupráci s poprednými svetovými neurochirurgmi a odborníkmi spoločnosť MIPS® potvrdila, že vo väčšine prípadov, keď človek spadne, jeho hlava narazí na zem pod uhlom, čo spôsobí rotačný otras mozgu, ktorý môže spôsobiť poškodenie mozgu. Prilba vybavená systémom MIPS® absorbuje väčšinu tejto rotačnej energie, a tak vám dokáže poskytnúť väčšiu ochranu. V prípade, že sa vám podarí udrieť do hlavy vertikálne, prilba MIPS® vás ochráni rovnako dobre ako bežná prilba.


Funkcia systému MIPS pripomína ochranný systém mozgu, ktorý je obklopený mozgovomiechovou tekutinou, ktorej nízke trenie umožňuje mozgu kĺzať (chrániť) vo vnútri lebky počas nárazu. Systém ochrany mozgu MIPS® je navrhnutý tak, aby chránil mozog pred nárazmi pod uhlom tým, že napodobňuje prirodzené trenie mozgu a vytvára bariéru, ktorá znižuje prenos energie nárazu do mozgu. Pri šikmom náraze sa prilba pohybuje po vrstve MIPS® s nízkym trením, čím sa minimalizuje rotačná sila prenášaná na mozog.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku