1372369

Čistiaca súprava PEATY'S Bicycle Brush

ID {{ productCode }}

Čistiaci set PEATY'S Bicycle Brush je sada kief pre dokonalú a bezproblémovú očistu bicykla.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1372369

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Čistiaca súprava PEATY'S  Bicycle Brush

Čistiaca súprava PEATY'S Bicycle Brush

49.99
36.99
Ušetríš 13.00 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 36.99 €

Parametre

Účel Kefa

Popis

Čistiaci set PEATY'S Bicycle Brush je sada kief pre dokonalú a bezproblémovú očistu bicykla. Vďaka tejto sade sa stane čistenie vášho bicykla úplnou radosťou!

Sada kief obsahuje:

  • 1x Peaty’s Bog Brush: Robustná kefa s mäkkými ale odolnými štetinami v rozsahu 360 °, vďaka ktorému očistíte celý svoj bike bez rizika poškriabania vašich komponentov.
  • 1x Peaty’s Detail Brush: Decentne riešená kefa so špičkou z bavlnených vlákien a telom z tvrdších štetín, ktorá vám pomôže odstrániť zvyšné nečistoty z ťažko dostupných častí ako sú čapy, sedlové lyžiny, náboje a ďalšie.
  • 1x Peaty’s Drivetrain Brush: Vďaka starostlivo prepracovanej hlave so štetinami rôznej tvrdosti a odstupňovania sa s kefou Drivetrain pohodlne dostanete až k bežnej neprístupným miestam reťaze aj kazety a svoj pohon tak vyčistíte do úplnej dokonalosti.
  • 1x Peaty’s Tyre Brush: Plášte zbavíte všetkých nečistôt pomocou kefy Tyre Brush, ktorej štetiny a celá hlava sú plne prispôsobené tvaru plášťa.
Náhled videa

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku