1431812

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black Intermediate 32 + 1 palec

ID {{ productCode }}

Brankárske betóny - Intermediate, poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže, Modelový rad Ritual, Stupeň ochrany zvýšená , Strih Hybrid - hybridný, Počet zlomov jeden , Farba čierna, Systém zapínania SlingWrap top calf strap Doubled elastic knee & calf strapping

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1431812

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu Ritual

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black Intermediate 32 + 1 palec

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black Intermediate 32 + 1 palec

899.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Intermediate
Výkonnostná trieda hráča poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže
Modelový rad Ritual
Stupeň ochrany zvýšená
Sezóna 2024/2025
Strih Hybrid - hybridný
Počet zlomov jeden
Farba čierna
Typ produktu Brankárske betóny
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Systém zapínania SlingWrap top calf strap, Doubled elastic knee & calf strapping
Flex profil 1 Piece Core: Stiff Thigh & Medium Below Knee
Konštrukcia jadra HD Foam Inner Gusset, SlidePlate
Špička betónu Adjustable ARS toe & heel straps and comes with a removable toe box.
Systém upevnenia kolena HyperComp reinforced Knee Drive System

Potrebujete poradiť?

Popis

Pre brankárov na dorasteneckej úrovni sú Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black, ktoré spájajú ľahkosť a výkon, tým pravým partnerom. Vďaka pokročilým technológiám sú Warrior Ritual G7 PRO Black ľahšie než kedykoľvek inokedy, čo znamená rýchlejší pohyb po ľade. Vysoko odolné materiály zaisťujú, že vydržia náročné zápasy a tréningy. Maximálny komfort a bezpečie sú naším cieľom.

Stredná trieda pre poriadnych hokejových nadšencov

Pre hráčov, ktorí chcú dosiahnuť na ihrisku vyšší výkon, sú výkonnostné hokejové betóny Warrior Ritual G7 PRO Black perfektnou voľbou. S vylepšenou konštrukciou a odolnosťou ti poskytnú potrebnú podporu a stabilitu. Vďaka ľahkým materiálom budeš schopný zrýchliť reakcie a jednoducho manévrovať. S našimi výkonnostnými hokejovými betónmi môžeš hrať na svojej maximálnej úrovni.


Zvýšená ochrana pre výkonnostných brankárov

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black so zvýšenou ochranou sú určené brankárom, ktorí hrajú na výkonnostnej úrovni a potrebujú vyššiu úroveň ochrany. Tieto betóny sú vyrobené z pevných materiálov a poskytujú výbornú ochranu proti tvrdým strelám. Navyše majú vylepšenú výplň, ktorá chráni tvoje nohy pred tvrdými zásahmi a otrasmi. S týmito betónmi môžeš hrať s dôverou a bez obáv z poranenia.

Univerzálny strih

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black z kategórie 'Hybrid' sú skvelou voľbou pre hráčov, ktorí vyžadujú optimálnu rovnováhu medzi flexibilitou a ochranou. Warrior Ritual G7 PRO Black spájajú výhody tradičných a moderných strihov, čo umožňuje hráčom rýchly pohyb a zároveň vynikajúcu podporu a bezpečnosť. S Warrior Ritual G7 PRO Black dosiahneš maximálny výkon na ľadovej ploche.

Betóny pre ľadový hokej

Brankárske betóny Warrior Ritual G7 PRO Black sú určené na ľadový hokej. Kľúčovým prvkom je optimálna stabilita a odolnosť. Vďaka vysoko kvalitným materiálom a pevnej konštrukcii poskytujú tieto betóny vynikajúcu kontrolu a podporu pre brankárov na ľadovej ploche. Navrhnuté na pohodlné nosenie a jednoduchú manipuláciu na klzisku, Warrior Ritual G7 PRO Black na ľadový hokej sú ideálnou voľbou pre hráčov všetkých úrovní zručností.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku