55551

Batoh Tempish Dixi Stick

ID {{ productCode }}

Batoh Tempish Dixi Stick má vrecko na notebook. Môžete v ňom nosiť súčasne potrebné veci i pripevnené kolieskové korčule.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 55551

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49.99 €
Batoh Tempish Dixi Stick

Batoh Tempish Dixi Stick

69.95
49.99
Ušetríš 19.96 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49.99 €

Parametre

Dĺžka tašky / batohu 51 cm
Šírka (hĺbka) tašky / batohu 19 cm
Výška tašky / batohu 31 cm

Popis

Univerzálný batoh s úchytmi na korčule

Batoh Tempish Dixi Stick je univerzálny odolný batoh o objeme 27 litrov, v ktorom môžete nosiť súčasne všetko vybavenie i kolieskové korčule pripevnené k špeciálnym nastaviteľným úchytom.

Dostatočný úložný priestor

Vzhľadom k vnútornému polstrovanému vrecku možno bezpečne prenášať i notebook. Vnútorné usporiadanie obsahuje tiež malé vrecko pre uschovanie cenností. Nechýbajú ani dve vonkajšie sieťované vrecká na pitie. Preto sa hodí tiež hadička k bidon v ramennom popruhu.

Komfortné nosenie

Chrbát batohu je polstrovaný a anatomicky tvarovaný a disponuje odvetrávaním s odopínateľnou konštrukciou pre jednoduchšie čistenie. Pracka na hrudi poslúži súčasne i ako píšťalka.  Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy sú tiež polstrované. Pre absolútne pohodlie nechýba ani hrudný a bedrový pás.

Odolné prevedenie

Na najviac namáhaných miestach bolo použité kvalitné polyesterové vlákno, ktoré je odolné voči predratiu a dobre sa čistí.

Špunty do uší, ale oči na stopkách

Naháňajte sa na korčuliach kde chcete, ale dávajte na seba pozor. Batoh má tiež výstup na MP3 prehrávač, teda nech sa nezapočúvate do hudby a nestratíte pojem o čase a priestore.

Nech vás je vidieť, nech ste v bezpečí

Pretože má batoh reflexné prvky, bude vás vidieť i za znížených viditeľnostných podmienok alebo v noci. Batoh ochráni pláštenka ukrytá v jeho spodnej časti.

Rozmery: 50 × 31 × 19 cm

Ak vás nezaujal tento farebný variant, mrknite sa na rovnaký batoh Tempish Dixi Sweet, ibaže v inom výtvarnom prevedení.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku