188 EUR

Batoh OSPREY Fairview 70 II Black

OSPREY Fairview 70 II Black je najľahšia 70-litrová batožina s odvetrávaným chrbtovým systémom ukrytým pod zipsom na zadnej strane.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 166592

Batoh OSPREY Fairview 70 II Black

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Určenie mesto
Farba čierna

Popis

OSPREY Fairview 70 II Black je najľahšia 70-litrová batožina s odvetrávaným chrbtovým systémom ukrytým pod zipsom na zadnej strane. Dá sa zbaliť ako cestovný kufor, ale nosiť ako batoh. Model Fairview 70 je dámska verzia modelu Farpoint 70. Strih a tvar chrbtového systému vyhovuje ženským chrbtom. 

Pevný a odolný chrbtový systém zaručuje, že môžete pohodlne prenášať svoje vybavenie medzi hotelom, letiskom a ďalšími miestami. Na prednej strane je odnímateľný 13-litrový batoh, ktorý sa zapína na zips a je upevnený kompresnými popruhmi. Polstrované rukoväte na hornej a bočnej strane a odnímateľný ramenný popruh zabezpečujú rýchle a jednoduché prenášanie. Veľký vstup do hlavnej časti batožiny na zips, ktorý možno pre väčšiu bezpečnosť uzamknúť (zámok nie je súčasťou balenia). Vnútorné kompresné popruhy udržia váš výstroj na mieste. V hornej časti batožiny je ukryté malé vrecko na okuliare alebo elektronické zariadenie. 2 sieťované vrecká na prednej strane na fľašu s vodou. Vnútorné polstrované vrecko na notebook. Hrudný popruh s píšťalkou. Vnútorné sieťované vrecko - ideálne na oddelenie špinavého oblečenia a obuvi. Odnímateľné popruhy na pripevnenie matraca. Externé kompresné popruhy. Materiál - 210D Nylon Mini Hex Diamond Ripstop. So zariadením Fairview 70 sa nemusíte báť vyraziť za ďalším dobrodružstvom.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku