176657

Balíček bez umelých sladidiel #4

ID {{ productCode }}

Špeciálne balenie bez umelých sladidiel "pre svaly", ktoré obsahuje kvalitnú náhradu jedla, originálny bulharský tribulus a fermentovaný l-arginín pre maximálnu stimuláciu.

Viac informácií Viac informácií

Zostav si svoju súpravu

Súprava sa skladá z:

{{ slot.products[0]?.name }}

{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 176657

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Balíček bez umelých sladidiel #4
88.19
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
88.19
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Balenie obsahuje tieto produkty:

Smartlabs Oat Snack 3000 g

SmartLabs Oat Snack je bielkovinovo-sacharidová komplexná strava s ovsenými vločkami. Obsahuje 43 % kvalitných bielkovín, 45 % komplexných sacharidov s nízkym glykemickým indexom a iba 4 % tuku, ktorý je prevažne rastlinného pôvodu.

SmartLabs Oat Snack obsahuje bielkoviny srvátkového a kazeínového pôvodu.

 • Hlavnou zložkou je rýchlo vstrebateľný srvátkový proteín vyrobený procesom CFM, ktorý zaistí vysoký nárast hladiny aminokyselín v krvi (100 - 200 % nad normálnu úroveň). Suplementáciou tak vzrastie syntéza bielkovín v tele.
 • Druhou bielkovinovou zložkou je pomaly sa vstrebávajúcei micelárny kazeín, ktorý zaistí prívod aminokyselín (25 - 50 % nad normálnu úroveň) do organizmu až počas 8 hodín a zabráni tak odbúravaniu svalových bielkovín.

SmartLabs Oat Snack je unikátny výrobok na pomalé uvoľňovanie energie zo sacharidov do krvného séra. Toto je dosiahnuté pridaním ovsených vločiek, ktoré majú nižší GI (glykemický index) ako väčšina sacharidov,  nachádzajúcich sa v bežnej strave. Vďaka nízkemu GI nedochádza k prudkému vyplaveniu inzulínu. Krvný cukor sa tak drží na vyrovnaných hodnotách. Ovsené vločky sú zdrojom kvalitných sacharidov - prechádzajú minimálnym potravinárskym spracovaním. Majú tiež vyšší obsah vlákniny, ktorá pozitívne upravuje chod tráviacej sústavy.

SmartLabs Oat Snack je ďalej obohatený o vitamíny a minerálne látky, a to všetko bez umelých farbív a sladidiel.

Každá porcia SmartLabs Oat Snack obsahuje:

 • sacharidy s postupným uvoľňovaním (nízkym GI)
 • 30 g kvalitných bielkovín srvátky a kazeínu
 • odporúčanú dennú dávku vitamínov

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti, vydanej energie a nutričnej hodnoty bežnej stravy.
 • Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako náhradu menšieho jedla (desiaty, olovrantu) na doplnenie komplexných živín a vitamínov.
 • Pomer riedenia: 75 g (5 odmeriek) rozmiešajte v 300 - 500 ml vody.
 • Produkt je možné rozmiešať aj v odtučnenom / polotučnom mlieku.

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty a účinné látky v 100 g v 75 g (5 odmeriek)
Energetická hodnota 1 630 kJ / 388 kcal 1 223 kJ / 291 kcal
Bielkoviny 43,00 g 32,20 g
Sacharidy 45,00 g 33,75 g
- z toho cukry 20,00 g 15,70 g
Tuky 4,00 g 3,00 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,70 g 0,37 g
Soľ 0,30 g 0,30 g
Vitamín B1 2,30 mg 1,73 mg
Vitamín B2 2,70 mg 2,03 mg
Vitamín B6 3,30 mg 2,48 mg
Vitamín C 100,00 mg 75,00 mg
Vitamín E 17,00 mg 12,75 mg
Biotín 250,00 mcg 187,50 mcg
Kyselina listová 334,00 mcg 250,50 mcg
Kyselina pantoténová 10,00 mg 7,50 mg
Niacín 30,00 mg 22,50 mg

Zloženie

 • Dvojzložkový proteínový matrix (CFM srvátkový bielkovinový koncentrát a micelárny kazeín), mleté ovsené vločky, prírodné sladidlo fruktóza, v čokoládovej príchuti kakao z nepražených kakaových bôbov v BIO kvalite (Ekvádor), prírodná a prírodne identická aróma, vitamíny, emulgátor (sójový Lecitín).

Doplňujúce informácie

 • Potravina vhodná pre športovcov.
 • Nevhodné pre osoby trpiace fenylketonúriou.
 • Skladujte v suchu a pri teplote do 25 °C.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Spotrebujte najneskôr do 90 dní po otvorení balenia.
 • Výrobok nie je určený ako kompletná náhrada pestrej stravy.
 • Minimálna trvanlivosť je uvedená na spodnej strane obalu.
 • Výrobca neručí za vzniknuté škody spôsobené zlým skladovaním alebo nevhodným použitím.
 • Ukladajte mimo dosahu detí!
 • Vyrobené v EU.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúcom mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: SMARTLABS, s. r. o., Zábrdovická 827/10, 615 00 Brno, Česká republika


VemoHerb Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapsúl

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % Protodioscínu.

Produkt je pravidelne v každej šarži (pred uvoľnením na predaj) testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu Protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom Protodioscínu na trhu. (POZOR - nezamieňať s celkovými saponínmi!) Štandardizovaný obsah Protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov, ako je Protogracilín a ďalšie. Ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo Protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahší. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu atď. Preto je tiež napr. čínsky alebo indický Tribulus využívaný na odlišné účely, napr. diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je garantovaný obsah Protodioscínu, ale zvyčajne sa uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah Protodioscínu je minimálny.

Ako poznáme originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti, ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom Protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60 % Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55 % Protodioscínu / Protogracilínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % čistého Protodioscínu.

POZOR - nikdy nezamieňajte obsah čistého Protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. aj 95% extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať len 1,5 % Protodioscínu! Dôvodom je spomínaný pôvod suroviny.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1-2 kapsule 3× denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Ďalšie možnosti dávkovania

 • Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra
  • VemoHerb Tribulus je odporúčané dávkovať v osemtýždňových kúrach s dvojtýždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok počas dňa.
  • Ak je Vaša hmotnosť napríklad 80 kg, je Vaša dávka 800-1 200 mg denne = 4-6 kapsúl denne, to znamená 3× denne 1-2 kapsule.
  • Ak je Vaša hmotnosť napríklad 100 kg, je Vaša dávka 1 000-1 500 mg denne = 6-8 kapsúl denne, to znamená 3× denne 2-3 kapsule.
  • Po ukončení osemtýždňovej kôry odporúčame dvojtýždňovú prestávku, následne odporúčame celý cyklus zopakovať.

Nutričné informácie

Účinná látka 1 kapsula
Štandardizovaný extrakt z bulharského Tribulus Terrestris s obsahom
60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako Protodioscín
200 mg

Zloženie

 • 1 veganská kapsula: 200 mg suchý štandardizovaný extrakt z bulharského Tribulus Terrestris (s obsahom 60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako Protodioscín), obal kapsúl (hydroxypropylmetylcelulóza), zahusťovadlo Maltodextrín, protihrudkujúce látky Stearan horečnatý a Fosforečnan vápenatý.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neslúži ako náhrada pestrej stravy!
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.
 • Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok, škrupinové plody, ryby, kôrovce a výrobky z nich.

Výrobca: Vemo99 Ltd., Shumen No 13, 1309 Sofia, Bulgaria


MyoTec fermented L-Arginine 300 g

Voľná forma L-arginínu získaná fermentačnej technológií. Výhoda tohto spôsobu výroby spočíva v biologickej využiteľnosti výsledného produktu. Arginín je pre svoje účinky používaný nielen v pred - tréningových doplnkoch. (Vlastnosti čistého L-arginínu a L-AAKG sa mierne líšia.)

Produkt je vhodný pre všetky jedince orientované na:

 • Zvýšenie sexuálnej energie
 • Posilnenie svalovej pumpy
 • Prírastok svalovej hmoty

Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass - marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100 % nezávislú značkou MyoTec.

Odporúčané dávkovanie

 • Rozpustite dávku 5 g (tri zarovnané čajové lyžičky) vo vode alebo džúsu.
 • Konzumujte 30 minút pred začatím tréningu.

Zloženie

 • L-arginín prášok

Informácie

 • Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade, suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Spĺňa parametre kategórie vegan.

Výrobca: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 60200 Brno

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku