FANT005

Ancestral Oracle BIO 10×10 g

ID {{ productCode }}

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 14 zložiek pre podporu mozgových funkcií, koncentrácie, zvýšenie kvality spánku, prevencia stresu a pravidelný metabolický detox.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FANT005

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Ancestral Oracle BIO 10×10 g
16.27
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
16.27
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

 • 14 zložiek pre podporu mozgových funkcií, koncentrácie, zvýšenie kvality spánku, prevencia stresu a pravidelný metabolický detox
 • 100 % funkčný výživa v kvalite BIO a 100 % RAW
 • Tradičné receptúra z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín
 • Vysoký prirodzený obsah GABA, bioaktívnych zložiek, enzýmov, probiotických kultúr, naturálnych vitamínov, minerálov a aminokyselín.
 • Bez balastných aditív a umelých sladidiel
 • Vyrobené z obilnín, ktoré neobsahujú lepok
 • Jedno balenie je 100 g obsahuje 10 jednorazových porcií á 10 g

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a vitality mužov + pravidelný metabolický detox.

Naštartujte prúd životnej energie! Sme plne presvedčení o tom, že pravidelná konzumácia (jedna dávka denne = 10 g) môže v dlhodobom meradle zabezpečiť nielen optimálne fungovanie celého organizmu, ale tiež to ako sa cítime, ako sme odolní a koľko máme energie !

Oracle je viaczložková funkčná potravina, špeciálne navrhnutá pre podporu mozgových funkcií, vnútorného pokoja a rovnováhy. Zvyšuje koncentráciu, osviežuje myseľ, zlepšuje spánok, peristaltiku a črevné rovnováhu (vyvažuje mikrobiom), posilňuje imunitu a alkalizuje (metabolický detox).

Oracle je mimoriadne vhodný pre všetky jedince vystavené stresu. Jedna dávka 10 g poskytuje plnú dennú dávku GABA v naturálnej, teda prirodzenej forme (zdroj fermentácie). GABA (Kyselina gama aminomaslová) sa stará o mozgové funkcie, mentálnu kapacitu a podporuje uvoľňovanie endorfínov. Unikátna receptúra obsahuje navyše 100% stráviteľných vitamínov, minerálov, vlákniny, enzýmov, aminokyselín a probiotických kultúr z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín. Doprajte si kreativitu a silu mysle s Oracle!

Oracle - holistický vzorec 14 prírodných ingrediencií

 • Klíčenie & fermentácia (enzymatický proces): 5 zložiek = naklíčené a fermentované otruby z hnedej ryže v kvalite BIO, naklíčené a fermentované otruby zo zlatého prosa v kvalite BIO, naklíčené a fermentované otruby zo zlatého ľanu v kvalite BIO, naklíčené a fermentované otruby z konope v kvalite BIO, aktivovaná tekvicové semienka v kvalite BIO
 • Fytonutrienty: 6 zložiek = arónie v kvalite BIO, šípok v kvalite BIO, jablko v kvalite BIO, jeruzalemský artičok v kvalite BIO, extrakt z citróna v kvalite BIO, žihľava v kvalite BIO
 • Živé kultúry na báze rastlín: 3 zložky = probiotické kultúry (lactobacillus, Bifidobacterium bifidum), sušené droždie v kvalite BIO

Živá strava, to je bioaktívne sila živých enzýmov, prírodných Biofaktory, probiotických kultúr, organických vitamínov a organicky viazaných minerálov.

Vývoj tohto produktu vychádzajúceho z tradičných receptúr, je výsledkom dlhej vedeckej práce a radu štúdií, z ktorých mnohé sa týkajú monitorovania vplyvu a výhod vyklíčených a fermentovaných potravín u ľudí s rôznymi zdravotnými problémami. Celý proces klíčenia a fermentácie semien ako koncept, bol vyvinutý v spolupráci so špičkovým tímom európskych špecialistov, ktorý skúmal prínos klíčiacich a fermentovaných potravín u jednotlivých pacientov. Výsledkom je jedinečná naturálne technológia (know - how), ktorá nielenže optimalizuje obsah živín v produkte, ale navyšuje prítomnosťou prírodných enzýmov celkový bioenergetický potenciál. Hovoríme teda ako o fermentácii časti semien, tak o ich klíčenie, ktoré trvá 36 hodín. V okamihu keď klíčenie dosiahne maximálnu koncentráciu bioaktívnych látok, celý proces je zastavený a produkt je za nízkych teplôt šetrne a pomaly dehydrovaný.

Zjednoťte silu a múdrosť starovekých predkov a pocíťte príliv životne dôležité energie - od skorého rána do neskorého večera!

"Produkt Oracle je inšpirovaný legendárnymi veštci - posvätnými prorokov v starovekých spoločnostiach. Prorokovi boli prostredníkmi najvyššieho vedomia na zemi a mali veľkú mentálnu silu! Našou túžbou je kultivovať tieto schopnosti a vlastnosti, aby sme posilnili mentálnej sily moderného človeka "

Jednoduché použitie! Chieftain môže byť súčasťou plnohodnotné raňajky, smoothie, občerstvenie alebo ľahké večera

Oracle možno pridať do jogurtu, džúsu, smoothies, koktejlov, dezertov alebo šalátových dressingov. Ďalšou možnosťou je jednoduchá konzumácia v pohári s vodou, tu je potrebné počítať s tým, že nerozpustná vláknina môže klesnúť na dno pohára. Dôkladne premiešajte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods možno ľubovoľne kombinovať, vzájomne sa dopĺňajú a posilňujú!

Medzi obľúbené dvojice patrí napr. Druidess + Oracle pre krásu, energiu a mentálny výkon žien, Chieftain + Oracle pre výkon, energiu a mentálnu silu mužov, alebo Warrior + Oracle pre fyzickú a mentálnu silu. Bez ohľadu na to, aké kombinácie si sami vyberieme, jedným z najjednoduchších, najdostupnejších a najrýchlejších spôsobov, ako ich integrovať do nášho každodenného života, je kombinovať ich s iným starodávnym a tradičným fermentovaným produktom pre naše krajiny - jogurtom (pre vegánov sú alternatívou rastlinná mlieka).

Odporúčané dávkovanie

 • 1 vrecko denne.
 • Prisypte ku 100-150 g ovocia (napr. banány a kivi) a zmiešajte so 700 ml tekutiny (čerstvá šťava, sójové alebo ryžové mlieko) v šejkri.
 • Balenie obsahuje 10 jednotlivo balených porcií.

Nutričné informácie

100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1012 kJ / 244 kcal
Tuky 12,8 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 30,4 g
- z toho cukry 7,5 g
Vláknina 31,8 g
Bielkoviny 21,4 g
Soľ 0,13 g
Vitamín B1 1,82 mg (165,6 %)
Vitamín B3 9,7 mg (60,6 %)
Vitamín B6 2,11 mg (150,6 %)
Folát 247,50 μg (123,8 %)
Vitamín C 20,10 mg (25,1 %)
Vitamín E 5,15 mg (42,9 %)
Vápnik 627,66 mg (78,5 %)
Fosfor 341,55 mg (48,8 %)
Horčík 230,67 mg (61,5 %)
Železo 7,18 mg (51,3 %)
Zinok 12,38 mg (123,8 %)
Meď 1,49 mg (148,5 %)
Mangán 2,04 mg (102,0 %)
Selén 122,5 μg (222,73 %)
* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie

 • Otruby z naklíčené a fermentovanej hnedej ryže *, otruby z vyklíčených a fermentovaných konopných semien *, otruby z naklíčeného zlatého prosa *, otruby z naklíčeného zlatého ľanového semienka *, naklíčené tekvicové semená *, sušený prášok z ovocia * (arónie, jablko a šípky), topinambur * (jeruzalemský artičok), prášok zo žihľavy *, komplex probiotík (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice *, extrakt z citróna *. * BIO kvalita.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu a tme.
 • Minimálna trvanlivosť uvedená na zadnej strane každého vrecka.

Výrobca: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko.

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 10 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, BIO / Organic, RAW

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku