Nike Bauer

1546.jpg

Značková hokejová výstroj Nike Bauer patrí vo svete k absolútnej špičke. Ich produkty sú charakteristické svojim úžasne precíznym vypracovaním, dokonalým strihom a priebežnými inováciami, ktoré idú ruka v ruke s najnovšími požiadavkami trhu. Nike Bauer je dcérskou spoločnosťou stopercentne vlastnenou firmou Nike.

História značky Bauer sa píše od roku 1927, kedy malá rodinná obuvnícka firma hľadala v čase hlbokej hospodárskej krízy nové možnosti výroby, ako nový zdroj obživy. A budúcnosť videla práve v oblasti korčuľovania. Dovtedy bol totiž výraz „korčule“ chápaný ako oceľový nôž vlastnoručne pribitý na spodnú časť topánky. Rodina BAUERova prišla s konceptom komplexnej korčule s mnohými vylepšeniami a predstavuje tak topánku trvalo spojenú s nožom. Počas nasledujúceho polstoročia BAUER v tejto oblasti nekompromisne udávajú smer.

Korčule BAUER a nože TUUK teraz dominujú vo svetovom hokeji a to na všetkých úrovniach!

Bauer ponúka kompletnú hokejovú výstroj od korčulí, hokejok, rukavíc, cez helmy, chrániče, nohavice, brankársku výstroj až po textil a korčule na in-line. Ich produkty patria medzi najpopulárnejšie medzi hráčmi v NHL!

Na našich stránkach SportObchod.cz nájdete kompletný sortiment za vždy najlepšie ceny. Okrem toho vám ponúkame poradenstvo a darčeky k zakúpeným produktom ako bonus!


Zobrazené produktov 0–0 z 0

Tu sme bohužiaľ mimo hru :(

Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.


Modelové rady značky Nike Bauer