Dopraj svojej láske tú najlepšiu starostlivosť

Je jasné, že keď to na svojom bycikli rozjedeš, navrátiš sa domov čistý. Dá sa povedať, že pokiaľ tvoj bycikel nie je po jazdě aspoň trochu špinavý, nejel si naplno. A je jedno, či je tvojím rajónom silnica, trail, downhill či motokros. Keď prostě jedeš, trocha blata ti nevadí. Aj tak je ale ten bycikel tvoja láska a ty ju nenecháš len tak zašpinenú v pivnici. Aby ti starostlivosť o tohto miláčika išla lepšie, sú tu produkty značky Muc-Off. Vďaka nim svoj bycikel vždy perfektne umyješ, namažeš, ale aj s nimi dokonale ošetríš lak rámu, prílby či okuliarov. Prostě všetkému na svojom bycikli navrátiš ten správny lesk vďaka Muc-Off prípravkom.

Vrhni sa do toho po hlave

Filozófia značky Muc-Off je založená na tom, že si prostě máš svoju jazdu poriadne užiť. Aj keď tvoj bycikel či motorka po jazdě zachytí čokolvek, prípravky Muc-Off si s tým hravo poradia. Zakladatelia značky Rex a Marilyn Trimnellovci sú sami jazdci a tak dobre vedia, ako sa správne o bycikel postarať. Na samom počiatku si sami vyrábali čistiace prípravky pre svoje závodné bycikle. Od roku 1991 sa pak postupne ích prípravky pod menom Muc-Off stali jasnú volbú pre starostlivosť o bycikel či motorku u rady profesionálov a týmov, napr. Team Ineos, Scott Redding, Ducati nebo BMC Triatlon. Svoje produkty naviac stále vyvíjajú a posunujú a rozširujú tak svoje portfólio o hromadu výjimečne pečujúcich prípravkov.  


Zobrazené produktov 1–1 z 1

Tu sme bohužiaľ mimo hru :(

Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.


MUC-OFF LUXURY CHAMOIS CREAM vytvára ochrannú bariéru, ktorá pomáha chrániť pokožku pred poškodením, najmä na citlivých a exponovaných miestach.

1.99 €
na sklade 5 a viac kusov 27.02. u vás