Detské bicykle, ktoré chcú všetci rodičia. Keď chceš, aby tvoje dieťa jazdilo na bicykli, zaujíma ťa predovšetkým to, aby to pre dieťa neboľa otrava.  A hľadáš cesty, ako mu prvé jazdy na bicykli uľahčiť. Hlavné prvky pak sú geometria a váha bicykla. A práve kúsky od anglickej značky Frog Bikes sú pre děti ako robená.  


womens-day-21b.webp
MTBkit4.webp


Od rodičov pre rodiče

Celý koncept detských bicyklov Frog stojí na jednoduchej histórii. Manželia Jerry a Shelley Lawsonovci tak dlho nemohli nájsť perfektný bicykel pre vlastné deti, až sa rozhodli si ho vyrobiť.  A keď v tom zbadali potenciál a zmysel, stala sa výroba bicyklov aj ich obživou. Od roka 2013 tak pod značkou Frog Bikes vyrábia detské bicykle so zameraním na vysokú kvalitu, nízku váhu a finančnú dostupnosť bicyklov. Za svoje úsilie a vyrobené bicykle obdržali už niekoľko ocenení, napríklad "Manufacturer of the year 2018" v rámci "Vyrobené v UK", a dnes sú ich bicykle uznávané po celom svete.blog-header.webp


Vyrobené v UK

Vysokú spoľahlivosť detských bicyklov Frog dokaldá mimo iných aj fakt, že sa tieto bicykle vyrábajú priamo v južnom Walesu, vo fabrike v  Pontypoolu. To súvisí aj s prístupom zakladateľov, ktorí radi podporujú lokálnych výrobcov a zakladajú si na perfektnom zákaznickom priestupu svojích predajcov po celom svete.


MTBkit5.webp


Zobrazené produktov 0–0 z 0

Tu sme bohužiaľ mimo hru :(

Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.