Zlodeji nemajú šancu

Keď už nestačí ani zámka, postráži vám bicykel bezpečnostný systém Datatag. Stačí označiť, zaregistrovať a môžete bez obáv šliapnuť do pedálov. Datatag má 3 úrovne ochrany:

Neviditeľný UV náter

najdôležitejšia časť bezpečnostného systému je viditeľný iba pri posvietení si čítačkou 4 kúsky v balení - na rám, vidlice a kolesá


Mikrobodky

jednoduché označenie na vybrané časti a príslušenstvo bicykla zvládnu akýkoľvek povrch - hliník, karbón, gumu, plast, ...


Štítok s upozornením pre zlodejov

odrádza od krádeže neodstraníte ho bez poškodenia bezpečnostný QR kód


Keby zlodej krádež vášho bicykla predsa len riskol, Datatag polícii výrazne uľahčí robotu pri pátraní vďaka prepracovanému systému.

Vymakaný systém z britských ostrovov

Britská spoločnosť Datatag má skúsenosti s ochranou vozidiel už od roku 1992. Ich medzinárodný register nemá v dnešnej dobe konkurenciu. Navyše spolupracuje so štátnou i mestskou políciou v jednotlivých krajinách:

 

  • poriada pravidelné školenia

  • zabezpečuje čítacie zariadenie

  • polícia má nepretržitý prístup k databáze


Ako a kde Datatag nalepiť

Neviditeľný UV náter príde na vidlicu, prostrednú časť rámu a zadnú stavbu rámu. U elektrobicykla je jeden náter naviac, ktorý sa nalepí na batériu.

Mikrobodky môžete dať v podstate kdekoľvek. Ideálne sú na vybrané komponenty a príslušenstvá  bicykla - radenie, brzdy, vidlice, kolesá, stojan, ...

Štítok s upozornením pre zlodeja je najlepšie dať na miesto, ktoré je dobre viditeľné, napríklad na hornú časť rámu. Každý potom uvidí, že máte bicykel strážený tým najbezpečnejším systémom.


Prihlásenie a registrácia bicykla

  1. Na stránkach Datatagu choďte do registračného formulára pre bicykel

  2. Zadajte viditeľné ID číslo a kód neviditeľného náteru z registračnej karty

  3. Čísla potvrďte

  4. Vyplňte svoje údaje, začiarknite súhlas so spracovaním údajov, poprípade marketingovými ponukami a odošlite registráciu

  5. Na e-mail vám príde certifikát z registra - ten si uschovajte k ostatným dokladom od bicykla, nech máte všetko pokope.


Zobrazené produktov 0–0 z 0

Tu sme bohužiaľ mimo hru :(

Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.