154450

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM: rolandgarros-23

Pánska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay Grey/Orange

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju!

Pánska antuková tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay Grey/Orange s novou úrovňou odolnosti pre náročných a turnajových hráčov s agresívnym tenisovým štýlom.

Vyber farbu

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 154450

Zľava 13 %

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM
9 den
20
15
29

Kód kupónu:
rolandgarros-23
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 79.9 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 79.90 €

Ďalšia ponuka modelu Revolt

Pánska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay Grey/Orange

Pánska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay Grey/Orange

140.00
79.90
Ušetríš 60.09 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 79.90 €

Parametre

Modelový rad Revolt
Technológie HEAD Tri-NRG, HEAD Drift Defense, HEAD Lockdown Strap, HEAD Lateral Control, HEAD Hybrasion+, HEAD T-KORE 360°
Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2022
Farba šedá
Hmotnosť topánky 401 g
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti sieťovina
, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál medzipodošvy HEAD Tri-NRG
Materiál podošvy: HEAD Hybrasion+

Popis

Pánska antuková tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay Grey/Orange s novou úrovňou odolnosti pre náročných a turnajových hráčov s agresívnym tenisovým štýlom. Spoločnosť HEAD vylepšila svoju prémiovú tenisovú obuv o novú funkciu HEAD T-KORE 360°, ktorá zvyšuje tuhosť, stabilitu a odolnosť obuvi voči oderu. Určite oceníte robustný systém šnurovania Lockdown Strap pre bezpečné obúvanie.

Najtvrdšia obuv HEAD pre tenistov s ostrou hrou od základnej čiary, ktorí nešetria námahou a snažia sa zo svojej obuvi vyžmýkať maximum.

Najskôr odolnosť a pevnosť

Modelová rada Revolt Pro od spoločnosti HEAD bola vždy jednou z najodolnejších tenisiek na trhu. Nová generácia Revolt Pro 4.0 túto dominantnú funkciu vylepšuje ad absurdum. Ochranná klietka bola posilnená novým prvkom HEAD T-KORE 360°. Obuv je stabilnejšia, pevnejšia a odolnejšia ako kedykoľvek predtým. Pre náročných turnajových hráčov vydrží obuv niekoľko mesiacov každodenného tenisu. Pre menej náročných klubových hráčov vydrží obuv celú sezónu a možno s ňou odohrajú aj druhú sezónu. Zvršok je nielen odolný, ale aj priedušný vďaka sieťovine, ktorá je skrytá pod pancierom. Kvalitná tlmiaca medzipodrážka Tri-NRG v kombinácii s odolnou podrážkou z gumovej zmesi Hybrasion+ vám poskytne skvelú trakciu. Remienok Lockdown bezpečne utiahne šnúrky pri agresívnych pohyboch. Chráni palec a celú prednú časť topánky Drift Defense, ktorá vydrží aj tie najextrémnejšie sklzy. Ide o maximálne odolnú a stabilnú obuv pre turnajových hráčov s agresívnym štýlom hry od základnej čiary.


 

- Michal Bayerl, tréner 2. triedy, TenisovyTest.cz -

Technológie (6)

HEAD Tri-NRG

Tlmí nárazy a zlepšuje odrazy

Technológia Head Tri-NRG je malý zázrak vo vnútri vašej topánky. Integrovaná stielka v oblasti päty a pod prstami absorbuje nárazy a prenáša ich na celú dĺžku chodidla. Preto môžete ísť do hry naplno a vaše nohy budú stále ako v bavlnke. Uprostred podrážky sa ešte ukrýva tepelne upravená polyuretánová vložka, ktorá udržiava vynikajúcu torznú tuhosť. Táto vložka funguje ako pružina, preto pri pohybe prenáša energiu z päty do špičky topánky. Topánka je stabilnejšia, ešte rýchlejšia a má výborný odpich

Na detail technológie

HEAD Drift Defense

Obuv pre útočných hráčov

Vo zvršku topánky je umiestnená technológia Head Drift Defense. Topánka je na vnútornej strane vystužená tak, aby ochránila vašu nohu pri rýchlych výpadoch a náhlych zmenách smeru. Môžete dať do hry všetko a vaša noha bude stále v bezpečí.

Na detail technológie

HEAD Lockdown Strap

Vystužená noha

Topánka má systém upevnenia šnúrok pomocou pútok Lockdown Strap, ktoré prechádzajú celou konštrukciou strednej časti topánky a spevňujú tak chodidlo. Vďaka tomu je chodidlo v topánke stabilnejšie a pohyb dynamickejší ako pri bežnom šnurovaní.


Na detail technológie

HEAD Lateral Control

HEAD Lateral Control
Lateral Control je integrovaná do vonkajšej prednej časti topánk a je hranatým zakončením tvrdšej gumy, ktorá poskytuje optimálnu bočnú stabilitu a umožňuje rýchlu zmenu smeru. Okrem toho, oblasť strednej časti topánky je špecificky zaobalená tak, aby bolo možné robiť aj extrémne sklzy.

Na detail technológie

HEAD Hybrasion+

Mimoriadna trakcia a odolnosť

Špeciálna gumová zmes vyrobená na mieru tenisovej obuvi. Zaručuje mimoriadnu trakciu na všetkých typoch povrchov a súčasne je veľmi odolná. Vďaka tomu sa osvedčí pri hráčoch, ktorí sa radi kĺžu a využívajú tak svoj pohyb v maximálnej miere.

Na detail technológie

HEAD T-KORE 360°

Pevné a odolné

Technológia HEAD T-KORE 360° spevňuje strednú časť chodidla pre výnimočnú tuhosť a ochranu členku. Zvýšená odolnosť topánky spolu s torzným systémom a materiálom odolným voči oderu vytvára pevné a stabilné jadro, ktoré spĺňa potreby náročných turnajových hráčov.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku