FHIG008-citrus

High5 Energy Drink 4:1 47 g citrus

ID {{ productCode }}

Superoktanové palivo s vysokým obsahom energie, aditívom izoláte srvátkové bielkoviny.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FHIG008-citrus

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
High5 Energy Drink 4:1 47 g citrus
1.30
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
1.30
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Superoktanové palivo s vysokým obsahom energie, aditívom izolátu srvátkové bielkoviny (WPI), dôležitých minerálov (Na, K) v alkalizujúcich citrátových formách (stabilizácia pH) a komplexné zmesou minerálov z čistenej morskej soli, určené pre aktívnych a profesionálnych športovcov. Obsah sacharidov a bielkovín je optimalizovaný na pomer 4:1. Jedna dávka Energy Drink 4:1 je adekvátna dvoma plným porciám varených cestovín, doplnených o 9 g najkvalitnejšie srvátkové bielkoviny bohaté na BCAA a esenciálne aminokyseliny, to všetko s neuveriteľne ľahkou stráviteľnosťou a využiteľnosťou. &Nbsp; Energy Drink 4:1 ponúka brilantný mix určený pre optimálne svalovú regeneráciu a hydratáciu. Produkt nachádza svoje uplatnenie u najnáročnejších foriem víceintervalových tréningov, popr. vytrvalostných pretekov trvajúcich viac dní. Produkt je vhodný pre dodanie efektívnej energie, dôležitých aminokyselín, minerálov a hydratáciu a to ako počas výkonu, tak po jeho ukončení, alebo medzi jednotlivými intervalmi.

Čo je Energy Drink 4:1?
 • ultimatívny ENERGY DRINK S MINERÁLY A WPI (9 g) bez obsahu umelých sladidiel a farbív
 • Izotonický nápoj (do 10 % sacharidov a bielkovín v pomere 4:1 pre doporučenom riedenie)
 • Vynikajúci využiteľnosť + optimálnu hydratácie + ľahká a osviežujúca chuť
 • Optimalizovaný obsah sacharidov a bielkovín v pomere 4:1
 • Prověřeno na najťažších svetových pretekoch s viac než 10-ročnou tradíciou
 • Optimalizovaná forma nezávisle testovaných a preverených sacharidov s unikátnymi vlastnosťami, formulovaná pre elitnej a aktívnych športovcov.
 • Optimalizovaný pomer 2:1 = základ tvorí špeciálna forma maltodextrínu s obsahom čistých glukopolymery štandardizované dĺžky reťazca a fruktóza v optimalizovanom pomere 2:1, viac informácií tu
 • Až o 50 % viac energie = pomer 2:1 je nezávisle vedecky testovaný (Nemecko, Veľká Británia) a v porovnaní so štandardnými energetickými nápojmi, kde výrobcovia odporúčajú maximálnu konzumáciu 60 g sacharidov v časovej perióde jednej hodiny, umožňuje EnergySource konzumáciu až 90 g sacharidov, čo je o 50 % viac energie!
 • Stručný výsledok testov = až o 25 % dlhšiu prejdená vzdialenosť pri rovnakom výkone, 15 % nárast sily a dynamiky, 5 min a 45 sekúnd rýchlejší čas pri teste na 40 míľ, viac informácií tu
 • Srvátkový izolát WPI obsiahnutý v Energy Drink 4:1 je proteín najvyššej kvality. Ideálne bielkovina má podľa uznávaného systému hodnotenia kvality PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) skóre 1. WPI proteín obsiahnutý v Energy Drink 4:1 však dosiahol skóre 1,14! Okrem toho má aj vysoký obsah leucínu.
 • Dôležité minerály sú v citrátových formách (stabilizácia pH)
 • Vhodné pre vegánov i vegetariánov
Zameranie produktu:
 • Zdroj efektívna energie a aminokyselín počas dlhodobých a intervalových výkonov - zdroj okamžite využiteľnej energie, aminokyselín a elektrolytov.
 • Účinná povýkonostní regenerácie a hydratácie - zdroj okamžite využiteľných živín a elektrolytov.
 • Komplexné, ľahko stráviteľná náhrada stravy - víceintervalové, alebo viacdenné tréningy, extrémnej záťaže, horolezecké výstupy atd...
Optimalizovaný pomer 2:1 (glukózovej polyméry: fruktóza) = to najlepšie pre fyzicky aktívnych jedincov

Vynikajúca stráviteľnosti a využiteľnosti je dosiahnuté optimalizovaným pomerom jednotlivých zložiek tak, ako je to pre fyzicky zaťažovaný organizmus prirodzené. Pomer glukózových polymérov (maltodextrín) a fruktózy je optimalizovaný na 2:1, čo zodpovedá nielen najnovším vedeckým poznatkom, ale aj prirodzenému systému transportu jednoduchých cukrov cez stenu tenkého čreva a ich odbúravanie počas výkonu.

Pre vstrebávanie cukrov v tenkom čreve existujú dva základné oddelené transportné systémy, pre glukózu je to transportný systém GLU2, ktorý dokáže vstrebať až 60 g glukózy za hodinu, pre fruktózu (ovocný cukor) je to transportný systém GLU5, ktorý dokáže vstrebať až 30 g fruktózy za hodinu. Glukóza a fruktóza sú teda základné dva prirodzené zdroje energie pre fyzicky aktívny organizmus. Práve z tohto dôvodu je optimalizovaný pomer dvoch hlavných zložiek na 2:1 = 60 g glukózy: 30 g fruktózy. &Nbsp; Energy Drink tak umožňuje konzumáciu až 90 g sacharidov počas jednej hodiny.

V prípade dávkovania Energy Drink 2-3 dni pred výkonom (sacharidová superkompenzácia) tak slúži obsiahnutá glukóza k obnove zásob svalového glykogénu a fruktóza k obnove rezervného glykogénu v pečeni (až 1/3 zásob). Pečeň slúži ako rezervné zásobáreň energie / glykogénu pre jednotlivé svaly. V prípade dávkovania EnergySource počas výkonu slúži glukóza aj fruktóza ako externý zdroj energie priamo pre pracujúce svaly. Energia je uvoľňovaná prostredníctvom tzv. Glykolýzy, kedy je glukóza štepená cez fruktózu (alebo fruktóza priamo) až na pyruvát za vzniku bunkovej energie ATP.

Energy Drink tak umožňuje prijať oproti štandardným mass-marketingovým produktom dostupným na trhu až o 50 % viac energie. Dôvodom je fakt, že tieto bežné produkty obsahujú obvykle ako základ len glukózu a jej polyméry, čo umožňuje vstrebať len 60 g za hodinu a dochádza tak zahlteniu organizmu, alebo obsahujú ako hlavnú zložku sacharózu, ktorá obsahuje glukózu a fruktózu v neoptimálnym pomere 1:1, čo nie je vzhľadom k vyššie uvedeným faktom systému vstrebávanie ideálne.

UPOZORNENIE: vyššie spomínané princípy platí len pre športovcov a fyzicky aktívnych jedincov, pre ktoré sú glukóza a ovocný cukor (fruktóza) prirodzeným zdrojom energie, bez nežiaducich vedľajších účinkov.

citrátovom formy minerálov = pH +

EnergySource obsahuje sodík a draslík viazaný chelátovou väzbou ako citrát. Okrem toho, že je forma citrátu vhodným transportérom oboch minerálov, podieľa sa aj na stabilizáciu pH. Je známe, že prekyslenie organizmu spôsobené vysokou záťažou (kyselina mliečna), je jedným z faktorov znižujúcich výkonnosť a následnú regeneráciu.

WPI - Izolát srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality

Čistý, kryštalický srvátkový izolát použitý v Energy Drink 4:1 slúži ako sekundárny zdroj energie, konkrétne glukoplastických aminokyselín slúžiacich na ochranu a regeneráciu svalovej hmoty (mení sa na energiu - BCAA a ďalšie). srvátkový izolát WPI obsiahnutý v Energy Drink 4:1 je proteín najvyššej kvality. Ideálne bielkovina má podľa uznávaného systému hodnotenia kvality PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) skóre 1. WPI proteín obsiahnutý v EnergySource 4:1 však dosiahol skóre 1,14! Okrem toho má aj vysoký obsah leucínu.

Ocenenia:

"Zmiešaná ovocná príchuť je svieža, chutná a srvátkový proteín napomáha regenerácii"
Mountain Biking UK, jún 2012

"Energy Drink 4:1 spoločnosti High5 obsahuje zmes cukrov z maltodextrín a fruktózy, lebo nedávny výskum ukázal, že prísun energie možno maximalizovať, ak je dodané viac zdrojov sacharidov "
Cycling Fitness, leto 2011

Odporúčané dávkovanie

 • Jedna dávka = 47 g (2×23,5 g odmerka, alebo 1× jednorazový sáčok).
 • Počas výkonu: dávku 47 g rozpustite v 500 ml vody, pretrepte. Popíjajte počas výkonu, v približnom množstve 250 ml počas každých 20 minút (maximálne konzumujte 1-2 dávky počas jednej hodiny). V prípade vysokej teploty prostredia, alebo pri vysokých stratách tekutín (nadmerné potenie), doplňte každú dávku EnergyDrink (500 ml) o jednu tabletu ZERO Neutral.
 • Po výkone = medzi jednotlivými tréningovými fázami počas dňa / viac dní: Dávku 47 g rozpustite v 500 ml vody, pretrepte. Postupne popíjajte a to do jednej hodiny po ukončení výkonu.

Nutričné informácie


 100 g
 47 g
Energetická hodnota  1598 kJ / 376 kcal  751 kJ / 177 kcal
Tuky  0 g  0 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny  0 g  0 g
Sacharidy  75 g  35 g
Z toho cukry  44 g  21 g
Bielkoviny  19 g  9 g
Soľ  1,3 g  0,6 g
Z toho sodík  500 mg  240 mg

Zloženie

 • Ovocie: Maltodextrín, sacharóza 24 %, srvátkový proteínový izolát 20 %, fruktóza 16 %, aróma, kyselina (kyselina jablčná), regulátor kyslosti (citrát sodný, citrát draselný), chlorid sodný, emulgátor sójový lecitín.
 • Citrus: Maltodextrín, sacharóza 24 %, srvátkový proteínový izolát 20 %, fruktóza 16 %, aróma, kyselina (kyselina jablčná, kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citrát sodný, citrát draselný), chlorid sodný, emulgátor sójový lecitín .

Informácie

 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Dodržiavajte odporúčané dávkovanie, aby ste sa vyvarovali žalúdočno-črevným ťažkostiam.
 • Prijímajte dostatok tekutín!

Výrobca: High5 Ltd, Unit 4, Ash Court, LE671UD Bardon, United Kingdom

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 47 g

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku