1419960

Bedmintonová raketa Yonex Astrox 88 D Tour Black/Silver

ID {{ productCode }}

Bedmintonová raketa - 86 g, Vyváženie rakety do hlavy (315 mm a viac), Pružnosť rakety Stiff, Vypletená raketa áno, Yonex Exbolt 63 White, Útočný

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1419960

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu Astrox

Bedmintonová raketa Yonex Astrox 88 D Tour Black/Silver

Bedmintonová raketa Yonex Astrox 88 D Tour Black/Silver

143.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Ročná kolekcia 2024/25
Modelový rad Astrox
Váhová kategória rakety (s výpletom) ľahká (83 - 87 g)
Hmotnosť rakety (s výpletom) 86 g
Pružnosť rakety Stiff
Vyváženie rakety do hlavy (315 mm a viac)
Vypletená raketa áno
Použitý výplet Yonex Exbolt 63 White
Váhová kategória rámu (bez výpletu) 4U (80.0 - 84.9 g)
Dĺžka rakety 675 mm (predĺžená dĺžka: + 10 mm)
Materiál hlavy rakety (Frame) HM Graphite + Tungsten, CSR
Materiál shaftu rakety HM Graphite, 2G-NAMD Flex Force
Odporúčané napnutie výpletu 9.0 - 12.5 kg
Veľkosť gripu G5 - veľmi úzky grip
Herný štýl Útočný

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Bedmintonová raketa Yonex Astrox 88 D Tour Black/Silver pre pokročilých a skúsených deblových špecialistov ponúka útočnú silu prevažne zo zadnej časti kurtu. Predstavujeme Yonex Astrox 88 D Tour, najnovšiu verziu uznávaného radu rakiet Astrox, teraz s vylepšeniami, ktoré novo definujú silu a presnosť na kurte pre štvorhru. Táto raketa nastavuje nový štandard.

Raketa Astrox 88 D Tour ponúka známy, ale napriek tomu výrazný pocit, vďaka ktorému ju môžete ľahšie ovládať a uvoľniť sa. Raketa je šitá na mieru nadšencom, ktorí dávajú prednosť konštrukcii s vyvážením do hlavy, a poskytuje tak dokonalú rovnováhu medzi výkonom a kontrolou.

Sila a presnosť v každom údere

S raketou Yonex Astrox 88 D Tour posuňte svoju hru v štvorhre na profesionálnu úroveň. Táto raketa, inšpirovaná dynamickou hrou, pozdvihne váš výkon na kurte pri každej smeči, drive a čistom údere. Je viac než iba vybavením, stelesňuje silu a presnosť, vytvorená pre hráčov, ktorí svojou zdatnosťou ovládajú razantnú hru.


Nová stabilita a rozloženie hmotnosti

Bedmintonová raketa Yonex Astrox 88 D Tour poskytuje zvýšenú stabilitu pri švihu, umocňuje silu smeča a preráža obranu útokmi od zadnej časti kurtu. Jej strategicky rozložená hmotnosť po stranách rámu zaisťuje skvelú kontrolu a presnosť. Podľa teórie protiváhy sa rozloženie hmotnosti rozprestiera od konca rukoväte až po hornú časť rámu a kĺb.

To uľahčuje plynulé prechody medzi silnými a rýchlymi údermi a rýchlo po sebe idúcimi útokmi. Inovatívny grafitový materiál 2G-NamdTM Flex Force v shafte, ktorý je známy svojim rýchlym ohybom a snapbackom, maximalizuje silu úderu a zvyšuje výkon ďalšej prepojenej technológie Rotational Generator System.

Technológie (8)

YONEX Energy Boost Cap Plus

Špičková flexibilita a stabilita

Nový tvar Energy Boost Cap Plus umožňuje lepšiu flexibilitu shaftu, čo zabezpečí maximálny účinok materiálu Namd. Zároveň stabilizuje raketu tým, že bráni bočnému skrúcaniu shaftu a zvyšuje tak kontrolu. 

Na detail technológie

YONEX Isometric

Izometrický tvar hlavy pre lepší sweetspot

Štvorcový Isometric tvar hlavy rakety vyrovnáva dĺžkový rozdiel medzi pozdĺžnymi a priečnymi strunami a súčasne zväčšuje sweetspot o 32 % (oblasť, z ktorej sa dá zahrať čistý úder).

Na detail technológie

YONEX Aero-Box Frame

Stabilita + Rýchlosť = Víťazstvo

Prierez rámu rakety je vyrobený tak, aby bol pevný a súčasne kládol minimálny odpor vzduchu. Tento nový rám Aero-Box Frame kombinuje čelnú stabilitu s maximálne rýchlym švihom. Užite si hru s víťazným koncom.

Na detail technológie

YONEX Ultra Slim Shaft

Ultratenký a ultrarýchly rýchly shaft

Najtenší shaft v ponuke rakiet Yonex Ultra Slim Shaft ponúka nekompromisnú rýchlosť rámu a aerodynamiku. Jeho dizajn je navrhnutý tak, aby čo najlepšie prerezával vzduch, čím ešte viac podporuje rýchlosť a silu rakety.

Na detail technológie

2G-NAMD Flex Force

V 2G-Namd Flex Force technológii je uplatnená teória protiváhy, v ktorej je hmotnosť starostlivo rozložená od konca rukoväte, hornej časti rámu a krčku, čo umožňuje plynulý prechod medzi silnými údermi pre rýchle, po sebe idúce útoky. Inovatívny grafit použitý v shafte, sa vyznačuje mimoriadnou pružnosťou, maximalizuje silu úderu a zvyšuje výkonnosť klasickej Rotational Generator System technológie. Na detail technológie

YONEX Stability Weight Distribution

Rozložená stabilita

Pridané rozloženie hmotnosti po stranách rámu Stability Weight Distribution zvyšuje stabilitu rakety pri švihu, čo vedie k maximalizácii sily úderu. Vďaka tomu raketa umožňuje efektívne rozbitie obrany pri útokoch zozadu.

Na detail technológie

YONEX Rotational Generator System

Dômyselnejšie rozloženie hmotnosti

Správne rozloženie hmotnosti pocítite vďaka Yonex Rotational Generator System Hmotnosť sa rozkladá po celej rakete od gripu, cez shaft, až po hornú časť rámu. Vďaka tomu budete ľahšie a najmä rýchlejšie prechádzať z jedného úderu do druhého.

Na detail technológie

YONEX Rexis Shaft

Výkonnejší hriadeľ

Vysoko výkonný shaft Rexis je precízne skonštruovaný originálnou technikou tvarovania Yonex. Zlepšuje výkonnosť úderov a dominuje v hre.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku